Dieta South Beach - forum dyskusyjneSouth Beach

Forum dyskusyjne na temat diety south beach (plaż południa).

Nie jesteś zalogowany.

• Index
  •  » Anoreksja
  •  » Pierwszy krok : próba wytłumaczenia że jednak coś jest nie tak

#16 2007-04-21 14:16:04

anjaa27
Nowy uczestnik
Reputacja :   

Re: Pierwszy krok : próba wytłumaczenia że jednak coś jest nie tak

Nie sadze bym miala w glowie pstro ! Poprostu dla jednych dobrze jest jak waza 60 kg a dla mnie 45 ! I to juz nie moja wina. To Wy gadacie predzej jakies pierdoly niz ja. Chcialam zebyscie mi pomogly w diecie odpowiadajac na pytania a nie gadaly i przekonywaly jaka to ja jestem glupia i beznadziejna! To wasze zdanie, ze jestem jakas glupia gowniara z niczym w glowie, a mnie to malo obchodzi bo nie przejmuje sie tym co mowia inni. Nie bede plakac jak ktos mi powie ze jestem gruba. Eszzz. nie chce mi sie juz Wam tego tlumaczyc

Tak czy siak od jutra zaczynam diete i czy Wam sie to podoba czy nie.

#17 2007-04-23 16:20:57

blue
Administrator
Reputacja :   128 

Póki co przeniosłam to tu z poczeka to na swoje miejsce na forum..

170cm wink
http://straznik.dieta.pl/show.php/usmieszki.png_3misio.png_86_72.6_66.png
nowy start 14 października - nie ma zmiłuj...

#18 2007-04-24 15:04:32

pollaaa
Plażowicz 3. poziomu
Reputacja :   

no to i ja się przywitam wink

już gdzieś pisałam, że mam 18 lat i ... no właśnie, do mnie rubensowski kształt pasowałby idealnie. tyle że mam jeszcze duży biust, czego paniom z obrazów niestety (...stety?) brakuje.

/chciałam tego strażnika wagi, ale mi tam pokazują się linki do skopiowania na stronę www i na forum i nei wiem, który wpisać/

cieszę się, że tu trafiłam. mam nadzieję, ż ebedzie mi raźneij dzięki temu. bo potrzebuje dużo samozaparcia.... żeby jeść w ogóle. niestety mam bulimię i potrafię się głodzić tygodniami.... żeby potem się opychać jak wariat. dlatego mam nadzieję, że ta dieta jednak ureguluje mój organizm... NO I ŻE SCHUDNĘ!!!!

pozdrawiam!
p.

http://www.3fatchicks.net/img/tulip-bar/bee01/kg/66/54/65/.png

#19 2007-04-24 15:35:54

rubensowskiksztalt
Plażowicz ekspert
Od: Olsztyn
Reputacja :   11 

kliknij w mojego strażniczka i odwoła Cię do strony w której możesz stworzyć własnego. I tam wybierzesz sobie suwaczki itd. Jak już stworzysz 1 link skopuj do zakładki aviator która znajduję się na profilu. uff sporo czasu mi zeszło zanim do tego dosżłam:D

Pracuj na to, czego pragniesz, zadowalaj się tym, co masz.

#20 2007-04-24 15:37:28

blue
Administrator

Przepraszam Pollaa ale Ty musisz iśc do lekarza a nie pisać na tym forum. Poszukaj pomocy. Proszę ...

170cm wink

#21 2007-04-24 15:52:35

pollaaa
Plażowicz 3. poziomu
Reputacja :   

taa. dzięki, byłam - więcej nie zamierzam. wink ale dzięki za...  dobrą radę. w praktyce jednak nie wygląda wszystko tak pięknie.

dlatego może ta dieta zmusi mnie do systematycznego jedzenia i uchorni przed staczaniem się coraz bardziej.

ale tak poważnie, to nie chę też tu odgrywać wielce porzywdzonej;)
muszę schudnąć i tyle. a sb wydaje mi się najbardziej racjonalnym na to sposobem ;]

#22 2007-04-24 18:05:58

Aqula
Moderator
Reputacja :   19 

Pollaaa, nie napisalas dokladnie co tym lekarzem nie tak bylo (a domyslam sie, ze bylo wink)... Rozumiem twoje rozgoryczenie... Jednak nie kazdy lekarz jest taki sam. I idac do lekarza lub chociaz psychologa, terapeuty czy nawet dietetyka zwiekszasz swoje szanse na wyzdrowienie... Problem polega na tym, ze bulimia wciaz dla wielu lekarzy jest niezbyt znana, szczegolnie dla lekarzy tzw pierwszego kontaktu. Zycze jak najszybszego spotkania doksztalconego lekarza smile Pamietaj, ze bulimia to nie tylko zaburzenie odzywiania, warto sprawe z kims przedyskutowac...

[

#23 2007-04-24 19:42:10

Jasmin
Moderator
Od: Sopot/malbork
Reputacja :   24 

pollaaa niestety Sb moze nie byc najlepszym sposobem na pozbycie sie bulimi. ja sie tez czasem objadam, nie jest to bulimia a i tak SB mi nie pomoglo, a tobie bedzie jeszcze trudniej.

Join me in the Phentramin support group!http://www.phenforum.com/ticker/img,46,73,0,kg,64,62,59,/weight.png

#24 2007-04-25 16:48:03

pollaaa
Plażowicz 3. poziomu
Reputacja :   

byłam u psychologa. niestety zrobiłam najgłupszą rzecz pod słońcem - nie chciałam mówić nic rodzicom, więc nie mogłam pójść prywatnie i w akcie desperacji poszłam do szkolenj psycholog. żałuję. bulimii się domyślałam, depresji też. a ta idiotka bała mi się to w twarz powiedzieć. musiałam z niej wyciągać na siłę takie informacje, a w rezultacie, jak już otwarcie powiedziała, ze jestem chora, to zaczęła się zachowywać jakby to ona była biedna i pokrzywdzona - zero wsparcia.
tak więc nie chcę nigdzie iść bo już nawet nie wiem co mogłabym powiedzieć komukolwiek.

teraz marzę tylko o zakończeniu roku szkolnego, wakacjach. i żeby spotykając znajomych usłyszeć "matko, ale ty schudłaś!"
i żebym mogła być na prawdę filigranowa.

wtedy będzie mi łatwiej ze wszystkim i lekarze też nie będą (albo będą mniej) mi potrzebni wink

#25 2007-04-25 18:00:13

blue
Administrator

Pollaa najwyższa pora iść z tym do rodziców.

170cm wink

#26 2007-04-25 18:08:21

pollaaa
Plażowicz 3. poziomu
Reputacja :   

nie  nie. teraz to już wiedzą. wink

#27 2007-04-25 19:40:30

Aqula
Moderator

Pollaaa, a ja jeszcze raz powiem- nie kazdy lekarz czy psycholog bedzie potrafil ci pomoc. Szkolna pani psycholog moze w ogole nie miec doswiadczenia z bulimia. Jednak zachecac cie bede do dalszego szukania pomocy- moze sprawdz na necie kto w twojej okolicy specjalizuje sie w tego typu problemach. Ja nie bralabym sie sama za terapie bulimii (jestem psychologiem), ale uczciwie przyznalabym sie do tego mojej pacjentce i pomogla szukac odpowiedniej pomocy... Zawsze latwiej, gdy masz kogos do pomocy.

[

#28 2007-04-25 21:10:29

pollaaa
Plażowicz 3. poziomu
Reputacja :   

droba pani psycholog! wink dziekuję ci bardzo. tak się zainteresowałaś...
wiesz, ja mam w dupie to co ona myśli. nienawidzę jej bo mi nie wierzyła w niektóre rzeczy i wpierała jakieś bzdury, biegała za mna po gabinecie żeby zobaczyć blizny, bo nie chciała uwierzyć... e tam. wyjątkowa suka. 

ale przed nią się otworzyłam. i teraz poprostu nie umiem znów. mam taki natłok myśli, że w zasadzie nie potrafię powiedziec co mi jest. to tak o depresji. a co do bulimi... to ją się w ogóle da leczyć?psychoterapia? hmm... ;]
chętnie bym poszła do lekarza znów, ale... nie mam po co. bo nie umiem mu nic powiedzieć. jak znów siądzie przede mną ktos, kto będzie cały czas milczał, to zwariuję. boję się.

a może Ty jestes z wwy? ;P

#29 2007-04-25 21:36:46

Aqula
Moderator

No leczy sie bulimie... Ale tak jak ci pisalam wczesniej (i pewnie sama doskonale wiesz) bulimia to nie tylko kwestia jedzenia, to inne, emocjonalne sprawy do przepracowania... Nie zachecam cie wcale do powrotu do tej pani psycholog szkolnej, ktora pewnie problem przerosl, tylko do poszukania kogos kto sie na tym zna. (Nawiasem mowiac mam wrazenie, ze to taki dosc czesty problem psychologow, ze sie nie potrafia przyznac, ze sie na czyms nie znaja).
Wystarczy, ze osoba do ktorej bys trafila bedzie zadawac odpowiednie pytania, a od razu zauwazysz, ze ten natlok mysli zaczyna sie jakos porzadkowac... A poza tym osobiscie uwazam, ze to nie najwazniejsze co ci jest, tzn jak to sie nazywa (czy to depresja, czy bulimia, czy cokolwiek innego), wazne jest to, zebys poczula sie lepiej smile

nie jestem z Wawy smile

[

#30 2007-04-26 12:05:03

karolina478
Plażowicz ekspert
Reputacja :   14 

Jak dla mnie to taki problem jest spowodowany relacjami w domu. Bo jak sie umie i chce dogadac z rodzina to ona zawsze bedzie wspierac, w racjonalnej diecie odzywianiu itd... Radze pogadac z rodzicami i z nimi rozwiazac problem..

http://straznik.dieta.pl/show.php/kropeczki.png_3nochal.png_66_60_57.png

• Index
  •  » Anoreksja
  •  » Pierwszy krok : próba wytłumaczenia że jednak coś jest nie tak

Stopka forum