Dieta South Beach - forum dyskusyjneSouth Beach

Forum dyskusyjne na temat diety south beach (plaż południa).

Nie jesteś zalogowany.

#1 2007-01-04 12:03:58

madzik_
Superekspert
Reputacja :   27 

madzik_

NO to ja napisze teraz  sobie:)
Mam 21 lat, rocznikowo 22 wink MIeszkam w Warszawie i studiuję zaocznie Żywienie Człowieka w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, jestem oczywiscie na 3 roku... (mimo że studiuję taki kierunek to niestety nie uczą nas jak dokładnie prawidłowo sie odzywiać, dopiero w tym roku zaczynaja mi sie prawdziwe przedmioty czyli np Podstawy żywienia:))
Aktualnie pracuję jako asystentka ale moją firme przejeło TESCO które ma siedzibę w Krakowie a tam nei zamierzam sie przeprowadzać wiec nie wiadomo co dalej ze mna będzie... jak stracę prace to będziecie mnie pocieszać, ok?? sad

MAm narzeczonego z którym biorę ślub 15.09.2007, poza tym zakupilsimy działke i będziemy budować sobie domek!!!!  jakby zima nie przyszła to już byśy to robili...

Poza tym jak każda z was staram sie zrzucic zbędne kilogramy.. mi sie spieszy do mierzenia sukni ślubnej.. mam 5 miesiecy wiec mam nadzieje ze razem damy rade...

fajnie tak w sumie jest- mamy forumowe znajomości:D

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=9699550e716af2251.png
start 16.03.2015 smile na początek oczyszczenie Dieta Dąbrowskiej ale już czekam na I fazę SB !!

Stopka forum