Dieta South Beach - forum dyskusyjneSouth Beach

Forum dyskusyjne na temat diety south beach (plaż południa).

Nie jeste¶ zalogowany.

#1 2007-01-09 02:12:54

mango
Superekspert
Reputacja :   24 

mango

Hej!!!

No wiec co nie co o sobie samej. Mam na imie Gosia i pochodze z malej miejscowosci na Podhalu, ale obecnie mieszkam w Chicago, gdzie jestem niania trojki malych rozrabiakow. Jest to tylko praca tymczasowa, albowiem jestem na urlopie dziekanskim no i korzystajac z okazji chcialam zarobic troche kasy na start zyciowy. Mam 26 lati studiuje Rosjoznawstwo na UJ. Jestem na I roku studiow magisterskich, a wczesniej skonczylam Zarzadzanie w turystyce, tez na UJ.
Moja pasja sa gory, fortografia a od niedawna Rosja, dlatego marzy mi sie wyprawa na Bajkal i wogole na Daleki Wschod. Jesli tylko dobrze pojdzie to jzu w lipcu bede zmierzac na wschod.
Na SB jestem od pazdziernika, a tak wogole to jest to moja pierwsza dieta. Zaczynalam od 70 kg, dzis juz jest 62 kg, a przede mna jeszcze 3 kg do zrzucenia. Mam nadzieje, ze przez najblizsze 3 miesiace spadna, bo chcialabym wrocic do domu wazac 59 kg.
I co najwazniejsze. Ciesze sie bardzo, ze trafilam na forum DSB, bo bez Was dziewczyny napewno nie dalabym rady. Dzieki za wsparcie, przepisy i za to ze jestescie.

http://straznik.dieta.pl/show.php/kwiatuszki.png_3slimak.png_70_59_59.png

Stopka forum