Dieta South Beach - forum dyskusyjneSouth Beach

Forum dyskusyjne na temat diety south beach (plaż południa).

Nie jesteś zalogowany.

#1 2007-06-14 18:45:30

bellaiza
Nowy uczestnik
Reputacja :   

Załamana....

Witam,

Jestem tu nowa, ale dieta SB nie jest dla mnie nowoscia juz od tygodnia... Niestety nie stracilam NIC na wadze :,(
Jestem matka 11 m-cznego synka i wlanie przestalam go karmic, stad moja decyzja o przejsciu na diete. Przy wzroscie 167cm waze az 68 kg i bardzo ale to bardzo chce dojsc chociazby narazie do 60 kg. Zaczelam I faze tydzien temu, ale nie wiem co robie nie tak ze waga nie chce isc w dol.
Moim wykroczeniem bylo np. picie kawy ale z kofeina, nie wiem czy mozna uzywac czegos takiego jak slodzi Ksylitol (bodajze zrobiony z brzozy, o obnizonym IG) no i nie wiem czy na ta ogolna sytuacje nie wplynelo to, ze pomiedzy posilkami co raz cos przegryzalam (oczywiscie zgodnie z tym co mozna jesc w I fazie, ale jednak). Tak wiec poza 3 glownymi posilkami mialam jeszcze chyba z 5 przekasek:( A i kolacje dosc obfita jadlam ok. 21-22. Czy to moglo wplynac na to ze nic mi nie ubylo?
Dodtakowo zauwazylam ze przy tej diecie mam straszne problemy z wyproznianiem- czy wy tez??
Co robic???? Prosze o porady poniewaz dzis zaczynam faze I od poczatku....

http://www.3fatchicks.net/img/bar070/cartoonstar01/kg/68/58/68/.png

#2 2007-06-14 20:55:43

Karolina
Superekspert
Reputacja :   30 

Re: Załamana....

Hmmm... Dieta na każdego działa inaczej. Moim zdaniem przede wszystkim jesz za późno- po 19-20 najlepiej już nic! Przekąski można- tak do 3 dziennie. A nie przesadzałaś z ilością orzechów na przykład? I ważne czy pijesz wystarczająco duzo wody?

Na wypróżnianie (i bez i z dietą miałam problemy)- łyżka lnu gniecionego co rano, na przykład do jogurtu. 2 - 3 dni i problem z głowy. Ja jem len codziennie.

Pozdrawiam

http://www.fit.pl/kalkulatory/straznik_wagi/59.9/65.6/55/obrazek_03.png/tlo_02.png165cm

#3 2007-06-15 07:52:57

asik
Moderator
Reputacja :   150 

Re: Załamana....

Witaj Bellaiza. Piszesz że ważysz aż 68 kg, no cóż ja też tyle ważę i ciesze sie że tyle bo ważyłam już 10 kg więcej tongue
Co do dietki, to jest wskazane żeby jeść 3 glówne posiłki i 2 przekąski. 5 przekąsek to trochę za dużo. Kolację najlepiej jeść ok. godz. 18.00 - 19.00, maksymalnie o 20.00.
Kawa nie jest zbyt dużym przewinieniem, słodzik również nie aż tak, raczej te grzeszki które wymieniłam powyżej.
Poza tym tydzien to jeszcze za mało żeby się załamywać brakiem efektów. Tym bardziej że jak piszesz masz problemy z wypróżnianiem. Spróbuj tak jak napisała Karolina len, albo kup sobie błonnik w aptece. To naprawdę pomaga.
Powodzenia smile

http://straznik.dieta.pl/show.php/eden.png_3general.png_78_64.8_62.png
Wzrost 170 cm

Stopka forum