Dieta South Beach - forum dyskusyjneSouth Beach

Forum dyskusyjne na temat diety south beach (plaż południa).

Nie jesteś zalogowany.

• Index
  •  » Porady
  •  » Co wybrać w momentach podbramkowych?

#16 2007-07-25 09:40:18

wisnia
Nowy uczestnik
Reputacja :   

Re: Co wybrać w momentach podbramkowych?

Tak właśnie kombinowałam co z tym piwem zrobic, że może limity spobie wyznaczyc smile Ale wino to niezły pomysl - dzięki smile
Mam tylko nadzieję, ze sklep nie będzie daleko, bo ostatnio jak byłam na mazurach to do sklepu mieliśmy chyba 4 km big_smile

http://straznik.dieta.pl/show.php/slonecznik.png_3slimak.png_78_78_60.png

#17 2007-07-25 09:48:21

viann
Plażowicz ekspert
Reputacja :   13 

no wiesz, zawsze sa plusy takiej odleglosci. ja jade teraz pod namiot. Takze tez mnie czeka udreka kulinarna, ale dam rade.

#18 2007-07-25 10:13:49

misiowa
Plażowicz 3. poziomu
Reputacja :   11 

wisnia - z tymi konserwami, to nie jest tak dp końca, że odpadają. Poszukaj jakiś drobiowych. Ja ostatnio takie znalazłam w Kauflandzie. Były bardzo dobre. A do tegop możesz zabrać wasę pełnoziarnistą i zawsze będziesz dzięki temu miała odstęp do dobrego pieczywa. Poza tym możesz wziąć otręby - zawsze kupisz gdzieś w pobliżu jakiś kefir, czy jogurt

http://www.3fatchicks.net/img/bar091/cartoonbear01/lb/114.6/90,0/95.0/.png

#19 2007-07-26 12:17:17

wisnia
Nowy uczestnik
Reputacja :   

Dzieki za rady! musze przed wyjazdem wybrać się do dobrze zaopatrzonego supermarketu i zrobic przegląd działu z dietetyczną żywnością smile
I gratuluję Wam takich sukcesów w walce z nadwagą!!! Mój ślimak jeszcze stoi w miejscu ale mam nadzieję, ze po 2 tygodniach będę mogła go trochę kopnąć do przodu wink

http://straznik.dieta.pl/show.php/slonecznik.png_3slimak.png_78_78_60.png

#20 2007-07-26 12:35:42

mimbla
Gość

Onsa napisał:

Ja zawsze mam problem jak jestem u babci czy cioci na obiedzie...nie wypada wybrzydzać,nie wypada powiedziec "wybaczcie,jestem na diecie" dlatego tez grzeszki mi sie przydarzają dosc często sad co do dylematów to ja mam jeden - kawa czy herbata? Niestety tej drugiej gorzkiej nie przełknę,tej pierwszej do ust nie wezmę bez mleka.
Słodzik jest dla mnie ohydny...jakos nie moge się zmusic zeby go zjesc. Moze to trauma z czasów kiedy będąc berbeciem jadłam go na sucho roll
Pomózcie mi jakos sensownie wybrac...wiadomo,zawsze istnieje opcja "woda" ale na sniadanie wypada cos ciepłego wypic

najlepiej mięta lub rumianek pycha są a jakie zdrowe albo zielona herbata badz biała hmm no ale nie kazdy lubi smile

#21 2007-07-27 10:51:32

Onsa
Plażowicz 1. poziomu
Reputacja :   

Zielona herbata jak najbardziej smile ale rumianek...nie nie nie,jak juz to na oczy tongue mięta ujdzie,ale tez z cukrem tongue najlepiej mi podchodzi (jak sie okazało) melisa,nawet nie słodze smile a białej jeszcze nie piłam nigdy...jest to-to w sklepach?
A co do herbat...słyszałam,ze te czerwone wspomagają dietę,czy wręcz odchudzają...prawda to?

http://www.3fatchicks.net/img/tulip-bar/bee01/kg/62/50/58/.png
A KYSZ!

#22 2007-07-27 11:07:53

mimbla
Gość

hmm czerwona herbata Pu-Erh na pewno:
- wspomaga pracę wątroby,
- obniża poziom cholesterolu,
- oczyszcza organizm,
- pobudza procesy trawienne,
- skutecznie walczy z nadwagą,
- łagodzi skutki spożycia alkoholu,
- wzmacnia organizm.
(wyczytałam to na jakiejs stronie)
tak biala herbate mozna dostac w sklepach znaczy ja zazwyczaj kupuje w sklepach "społemoskich" we Wrocławiu big_smile
a co do rumianku to pycha taki slodziutki jest sama zaczelam niedawno pic bo kolezanka polecila a tez nigdy wczesniej go nie probowalam bo myslalam ze mi nie bedzie smakowac smile a za melisa to ja nie przepadam bo kiedys sobie kupilam taki olejek aromatyczny o zapachu melisy to zamiast uspokajac mnie to jego zapach mnie tak draznil ze herbatki to ja nie rusze big_smile

#23 2007-07-27 12:08:04

meg
Nowy uczestnik
Reputacja :   

Czerwona herbata w istocie jest uznawana za killer tłuszczu tongue, ale trzeba ją pić regularnie i często (3-5 razy dziennie). Najskutecznijsz jest podobno taka z apteki, w kostkach (jedną kostkę można zalewać kilkukrotnie).
Zawsze można się wspomóc nią, chociaż ja piję razej dla smaku (wszystkie herbaty lubię wink).

No i trzeba pamiętać, że ona wypłukuje z organizmu minerały, szczególnie magnez, trzeba łykać tabletki jakiś koniecznie.

Ostatnio edytowany przez meg (2007-07-27 12:09:36)

80||||||||||||||I|||||||56

#24 2007-07-27 13:48:10

lilly
Nowy uczestnik
Reputacja :   

ja jakoś najbardziej polubiłam właśnie białą herbatę, nie ma tego posmaku ziemi jak w czerwonej, pachnie i smakuje bardzo delikatnie, więc szczerze polecam smile

http://straznik.dieta.pl/show.php/wyspa.png_3slimak.png_70_64_55.png

#25 2007-07-27 17:27:40

Onsa
Plażowicz 1. poziomu
Reputacja :   

Spórbuje obu,ale słyszałam,ze biała jest bardzo droga roll co do herbat wszelkiego rodzaju...to te wszystkie figury,bio-active,slim fixy i inne wydają mi się jednym wielkim syfem. Z ciekawości wypróbowałam linię herbat na rozmaite dolegliwości - odchudzająca paskudna,nasenna makabryczna,jedyna smaczna jest pobudzająca i odmładzająca. Aczkolwiek działanie poddaję wszelkim wątpliwościom tongue
Zawsze się zastanawiałam nad tymi "naturalnymi herbatami" Nestea,Ice Tea etc...zdrwoe to-to? Piszą, że bez konserwantów...wiec może...choc cukru zawierają mnóstwo. Tak więc mam dylemat...chlapnąc sobie czasem czy nie? tongue

A KYSZ!

#26 2007-07-27 17:42:36

Mycha
Plażowicz 3. poziomu
Reputacja :   

Zdecydowanie nie!! niestety bo je uwielbiam, co z tego ze bez konserwantow ale za to z potworna iloscia cukru,lepiej samemu przygotowac mocna czarna herbate,schlodzic,dodac plasterki cytryny i lod i pic tez jest pyszne:) mniammm

http://straznik.dieta.pl/show.php/usmieszki.png_3oko.png_92_90_65.png

#27 2007-07-27 18:09:32

meg
Nowy uczestnik
Reputacja :   

Wszystkie icetea to najgorszy syf jaki może być ;/, koło herbaty to nigdy chyba nie leżało (najgorsze są te zielone wszystkie, w smaku to do niczego nie podobne fuuuj).
Mycha ma rację, najlepiej robić samemu i do lodówki smile

Biała herbata jest dość droga, ale chyba nie jakoś bardzo... Kupowałam jakiś czas temu 20 torebek Teekane za 4 zł chyba.

Biała ma najdelikatniejszy smak ze wszystkich, ale jak już wspomniałąm lubię wszystkie smile. Białą, czerwoną, zieloną. Tylko za czarną nie przepadam. No i uwielbiam owocowe, ziołowe. Lipton jest dobry - Morocco - mięta z cynamonem, pycha wink

80||||||||||||||I|||||||56

#28 2007-07-27 18:13:12

mimbla
Gość

Nestea... no ja uwielbiam taka pyszna brzoskwiniowa zmrozona ale niestety nie pijam juz takiej odkad zaczelam diete stosowac w ogole nie pije teraz czarnej herbaty tylko same ziolowe albo zielone czerwone lub biale a jak juz tak mi sie chce bardzo herbatki z cytrynka to robie ale nie slodze a jak slodze to slodzikiem ale taka to feee hmm

#29 2007-07-27 18:16:21

Onsa
Plażowicz 1. poziomu
Reputacja :   

Zielone to świństwo,zgadzam się. ech,niestety sa skubane smaczne hmm Muszę spróbowac,chociaż...czytałam gdzieś,ze herbata ogólnie zawiera więcej kofeiny niż kawa i w sumie szkodzi przez to jeszcze bardziej. Inna szkoła zas mówi,ze te wszystkie przeciwutleniacze,które ponoć sa tez w kawie, w herbacie działaja na rózne przypadłosci,opozniaja starzenie etc. Nie mówiac juz o tym,ze przez wiele diet i kawa i herbata jest zabroniona (prez nasza przypadkiem tez?) roll ja i tak sie nie powstrzymam od picia tychże,to awykonalne tongue Herbat smakowych nienawidze,jak juz to cytrynowa...ale wszelakie wynalazki - leechee (ohyda),malinowa,brzoskwiniowa,mango...smierdzą (dla mnie) i pewnie zawierają tez sporo konserwantów. Czarnej mocne,niesłodkiej herbaty nie wezme do ust...ech,chyba sie przerzuce na czerwona,mnie ten posmak ziemi nawet odpowiada...ale słodzic musze,no nie ma bata! tongue

A KYSZ!

#30 2007-07-28 19:40:20

cLAUDUś
Plażowicz 3. poziomu
Reputacja :   

green tea opuncia jest smaczna smile dało sie pic
natomiast kupilam z vitaxu i mam odruch wymiotny straszny syf bleeee
osobicie popijam czerwona bo lubie bardzo smile

Join me in the Phentramin support group!http://www.phenforum.com/ticker/img,55,84,0,kg,62,62,53,/weight.png

• Index
  •  » Porady
  •  » Co wybrać w momentach podbramkowych?

Stopka forum