Dieta South Beach - forum dyskusyjneSouth Beach

Forum dyskusyjne na temat diety south beach (plaż południa).

Nie jesteś zalogowany.

#1 2007-06-24 12:39:12

lil_beast
Plażowicz 1. poziomu
Reputacja :   

little beast - restart :)

Witam wszystkich smile

Cóż, całkiem nowa nie jestem. Zaczęłam dietę kilka dni temu, ale na skutek dramatycznych przeżyć i załamki totalnej porzuciłam ją, przez dwa dni obżerając się czym popadnie wink. Zadziwiające jest dla mnie, że mimo że na I fazie byłam tylko 4 dni to teraz mój organizm BŁAGA o powrót... Seriooo. Dla mnie to zdumiewające... Ani lody ani ciastka ani nic nie było takie smaczne.. NIEPOJĘTE!!

Więc uroczyście postanawiam zacząć od początku i tym razem się nie dać. Żeby nie wiem co!

Mam na imię Ania, 27 lat, 164cm, 58kg. Mieszkam w Nowym Sączu. Mam 2 piękne córeczki, 6 i 4 latek. I jestem fenomenem na skalę świata bo schudłam będąc w ciąży. 8 kilo smile Naprawdę. Zawsze (od połowy liceum) ważyłam 60 kilo. tak "na stałe". Gdy zaszłam w ciążę, byłam już rok po maturze, ale miałam jeszcze szkołę muzyczną na ukończeniu i mnóstwo dodatkowych zajęć i latania co niemiara i przytyłam przepisowe 9 kilo, wiec do porodu szłam z 69 na karku... A tu po urodzeniu ważę się i co??? 52 kilo... smile Jakimś cudem wytopiłam zalegający tłuszczyk smile I ta sielanka trwała całe karmienie i kolejną ciążę i kolejne karmienie.. Spalałam wszysstkie kalorie pochłaniając jedzonko hurtowo.. Ale wiecie, 2 małych dzieci, nieprzespane noce, to karmienie, problemy z gatunku tych większych, nie dało się przytyć i jakoś tak mi płazem uchodziło to obżarstwo;)  A potem.. no właśnie.. powolutku, po cichutku kilogramki wracały.

Nie czuję się grubo. Choć naturalnie chudzielcem nie jestem:-P. I są tacy co moją dietę uważają za fanaberię "bo po co mi ona, przecież nie jestem gruba"smile Ale mam fatalne nawyki żywieniowe i to głównie chce zmienić. I powołać do życia mięśnie. Nie zależy mi jakoś bardzo na spadku wagi... chciałabym tylko zamienić utajony tłuszczyk na mięśnie:) Dlatego równolegle zaczynam ćwiczyć. Nie ma jak szczupłe (nie chude!!) wysportowane ciałko wink

No i dobra.. Przyznaję że nie będzie DRAMATEM przy okazji wskoczyć w mniejszy rozmiar jeansików hi hi smile

Więc skoro się już przywitałam, to mam nadzieję że już teraz wszystko pójdzie jak należy:)

Pozdrówka 4 all

http://www.3fatchicks.net/img/heartbar/bear01/kg/59/50/58/.png

#2 2007-06-24 14:51:03

Jasmin
Moderator
Od: Sopot/malbork
Reputacja :   24 

Re: little beast - restart :)

zazdroszcze ci,ze schudlas tak szybko i latwo po ciazy. ja sie boje,ze jak bym zaszla w ciaze to duzo prztyje i nie dam rady zrzucic tego. masz fajne podejscie do dietki niz tylko gratulowac i trzymac za ciebie kciuki smile

Join me in the Phentramin support group!http://www.phenforum.com/ticker/img,46,73,0,kg,64,62,59,/weight.png

#3 2007-06-24 23:17:34

lil_beast
Plażowicz 1. poziomu
Reputacja :   

Dzięki:)

Wierzę że się uda!

Co do ciąży i karmienia to może kiedyś na Waszym (naszym smile) forum znajdzie się miejsce na "wątek ciążowy". Przydałoby się, bo w społeczeństwie pokutuje zbyt wiele paskudnych mitów. Z tym tyciem na czele... A przecież i ciąża i karmienie to OGROMNY wydatek energetyczny dla organizmu! Właśnie wtedy można schudnąć!! A jest potwierdzone naukowo że karmienie to jedyny okres kiedy organizm sam, naturalnie, może pozbyć się cellulitu, bo przy takim wydatku, sam sięga po zapasy tłuszczyku.. Zresztą jestem żywym dowodem big_smile

ale koniec, bo się znowu rozgadam i wywalę posta na pół strony!! wink

No, jutro wielki dzień.
Do "zobaczenia" smile

http://www.3fatchicks.net/img/heartbar/bear01/kg/59/50/58/.png

#4 2007-06-25 08:32:21

asik
Moderator
Reputacja :   150 

Witaj lil_beast na naszym forum. Widzę że masz bardzo fajne podejscie do dietki smile Powodzenia smile

http://straznik.dieta.pl/show.php/eden.png_3general.png_78_64.8_62.png
Wzrost 170 cm

Stopka forum