Dieta South Beach - forum dyskusyjneSouth Beach

Forum dyskusyjne na temat diety south beach (plaż południa).

Nie jesteś zalogowany.

#1 2013-05-14 20:39:14

momo
Nowy uczestnik
Reputacja :   

momo się wita :)

momo - rocznik 87'. Na South Beach 6. tydzień - efekty są, kolosalne. Zalogowałam się, ponieważ regularnie zaglądam do działu z przepisami big_smile

Co więcej o mnie? Jak pod koniec 2012 zorientowałam się, że jeszcze 4 kg i będę ważyła tyle, co w dniu pierwszego porodu, wiedziałam już, że muszę się za siebie wziąć. Postanowiłam zastosować dietę MŻ (mniej żreć) i zapisałam się na fitness. Stan na 01.01.2013 - 183 cm, 85 kg, w pasie 104 cm, w biodrach 112 cm. Gdy po 3 miesiącach okazało się, że schudłam 3 kg doszłam do wniosku, że jednak muszę bardziej popracować nad dietą. A ponieważ chciałam to zrobić mądrze, zrobiłam mały research i natknęłam się na South Beach. Kupiłam książkę (tą małą) i uznałam, że to coś dla mnie. Zaczęłam 07.04. (83 kg, 96cm w pasie, 108 cm w biodrach). I faza na luzie (-3 kg) ale po niej wpadłam w jakąś deprechę i w weekend zaszalałam (pizza, sernik, cola). Tak więc w II fazę wchodziłam baaardzo delikatnie. Ale jak się okazało, że wszystko idzie dobrze, jeśli chodzi o utratę kilogramów i centymetrów, to się rozkręciłam i waga nadal spada, więc jestem zadowolona. Stan na dziś - 76,5 kg, w pasie 92 cm, w biodrach 105,5 cm. Na początku chciałam dojść do 75 kg, więc jestem już blisko, ale że apetyt rośnie w miarę jedzenia smile teraz chciałabym osiągnąć 72 kg.

I w związku z tym mam sporo pytań, więc liczę na rady i wsparcie doświadczonych, a głównie o wiedzę na temat III fazy.

http://swlf.lilyslim.com/KxMQp2.png

Stopka forum