Dieta South Beach - forum dyskusyjneSouth Beach

Forum dyskusyjne na temat diety south beach (plaż południa).

Nie jesteś zalogowany.

#1 2013-05-29 20:52:00

klodi
Nowy uczestnik
Reputacja :   

Siemankoo !! :-)

Siemanko wszystkim ;-) Od piątku zaczęłam DSB, niestety juz w poniedziałek skusiłam się na loda więc dupa blada, teoretycznie od wczoraj jestem na diecie tongue co prawda nie mam nadwagi, waże 58 kg przy wzroscie 168cm jednak bardzo chcialabym wrócić do swojej wagi z tamtego roku czyli 50-52 kg, 3majcie kciuki :-)

wczorajszy jadłospis:

Śniadanie: omlet z 2 jajek, serek wiejski, woda
przekąska: plaster papryki, woda
obiad: sałatka z piersią z kurczaka smażonego na oliwie z oliwek (sałata pekińska zmieszana z pomidorem, łyżeczką majonezu, sosem chilli oraz kurczakiem), woda
przekąska: serek mozzarella, pomidor polane sosem vinegret, woda
kolacja: omlet z 1 żółtka i 2 białek z warzywami (brokuł, szczypiorek, pomidor, cebula, troszke startego sera mozzarella), woda

zisiejszy jadłospis:

Śniadanie: jajko gotowane, troszke serka wiejskiego light, kilka plasterków pomodora i ogórka, woda
przekąska: reszta serka wiejskiego light, która została mi z śniadania
obiad: brokuły zapiekane (brokuły ugotowane zalałam wymieszanymi 2 jajkami z 2 łyżkami jogurtu naturalnego light z dodatkiem startego sera mozzarella), woda
przekąska: kilka plasterków pomidora i mozzarelli, woda
kolacja: jajecznica z 2 jajek na szynce drobiowej, kilka kawałków pomidora, woda

W miare okej to wyglada? :-)
pozdrawiam gorąco wszystkich walczących :-)

The pursuit of happiness♥

#2 2013-05-29 22:24:14

newgirl
Superekspert
Reputacja :   217 

Re: Siemankoo !! :-)

Menu bardzo ładne smile
Przy Twoim wzroście 50-52kg to niedowaga.
Może chociaż 1kg więcej? 53?
Załóż dzienniczek i suwak i do boju smile
Będziemy pomagać smile

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=53714f3d1168cebb9.png

#3 2013-05-29 22:57:51

irmencja
Plażowicz 3. poziomu
Od: Berlin
Reputacja :   

Wydaje mi sie, ze musisz uwazac na sosy... Sos chili bez cukru? Vinegrette sama robilas czy gotowy? Bo jesli gotowy, to jest z cukrem wink

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=16655193dc63bb084.png
na diecie od 13.05.2013

#4 2013-05-30 11:47:18

klodi
Nowy uczestnik
Reputacja :   

od 3 lat ważyłam w okolicach 50 kg, faktycznie byłam  chuda, jadłam dużo i wszystko, codziennie lody, słodycze, nie patrzyłam na pore o ktorej jem i nie tyłam aż tu nagle po wakacjach, zaraz po egzaminie poprawkowym w ciagu tygodnia przytylam sporo, co najlepsze jadłam duzo mnij niz zawsze.. nie wiem czym to bylo spowoowane;/ ale już i tak schudłam, katowałam się jakiś czas temu jakąś durną dietą, jadłam tylko sałatki z pomidorami i ogorkiem, wiem głupota ale popadłam już w takie kompleksy, że masakra! dlatego ta dieta jest wyśmienita bo na tamtej chodziłam wiecznie głodna a tutaj jem ile chce i na dobrą sprawę wszystko co lubie wink (może z wyjatkiem owoców i lodów o.O) ziemniaków, ryżu czy pieczywa i tak nie jem już od dawna więc nie jest to dla mnie problem ale te owoce i lody, o zgrozo! wink

sos był kupny, dodałam kapkę oliwy i wody.. więc pewnie zawierał cukier, będę pamiętać na przyszłość wink

3macjie sie dzielnie i dziekuje za wsparcie! smile choc tu na forum moge liczyc na mały doping bo moi przyjaciele bardzo utrudniaja mi wszelkie diety, twierdza ze jestem glupia ze sie odchudzam wiec mam nadzieje ze nie dam sie skusić mimo wszystk na ich pułapki wink uściski!

The pursuit of happiness♥

Stopka forum