Dieta South Beach - forum dyskusyjneSouth Beach

Forum dyskusyjne na temat diety south beach (plaż południa).

Nie jesteś zalogowany.

• Index
  •  » Porady
  •  » Schudłam więcej niż chciałam! co dalej ??

#1 2007-07-23 19:10:31

bulbulbul:D
Nowy uczestnik
Reputacja :   

Schudłam więcej niż chciałam! co dalej ??

czy można skrocic I faze do 10 dni? przez ten czas surowo przestrzegalam zasad,cwiczylam,nie podjadalam i schudlam wiecej niz oczekiwalam (5kg) Jednak od wczoraj zaczely sie problemy,beznadziejnie sie czuje,ciagle jest mi niedobrze i bardzo boli mnie brzuch,troszke sie boje bo mam delikatny zoladek i nawet jak jadlam normalnie to czesto  mialam problemy. Czy zatem moge juz pzrejsc do II fazy bez obawy ze zmarnuje te 10 dni? pozdrawiam i barzdo prosze o odpowiedz:)

#2 2007-07-23 19:24:45

muffinka
Plażowicz 1. poziomu
Od: Wrocław
Reputacja :   

Re: Schudłam więcej niż chciałam! co dalej ??

strasznie dużo schudłaś, może to dlatego? a może to przez upały? mnie się wydaje że możesz przejśc na 2.fazę. ale może najsłuszniej byloby się przejść do lekarza...

http://www.3fatchicks.net/img/bar072/bee01/kg/75/55/60/.png

#3 2007-07-23 19:26:39

mimbla
Gość

ja się na tym nie znam ale mogę się do Ciebie dołączyć ja też się nie zawsze dobrze czuje jest mi czasem niedobrze boli mnie żołądek, mam dziwny smak w ustach hmm i ciągle bym spała ale to chyba dlatego, że cukier spada wytrzymałam już na diecie 2 tygodnie ale muszę ją przedłużyć bo pojawiło się kilka grzechów nie mam pojęcia dlaczego takie samopoczucie może jakoś źle prowadzimy tą dietę i organizm po jakimś czasie daje o sobie znać hmm

Ostatnio edytowany przez mimbla (2007-07-23 19:32:49)

#4 2007-07-23 21:37:04

Nowy uczestnik
Reputacja :   

dzieki wielkie za odpowiedz:)chyba zaczne jednak juz druga faze bo zadnego pozytku ze mnie na tym swiecie juz nie ma:P prawie caly dzien spie albo marudze,moze po prostu trzeba mi chlebka hihi, poza tym Mimbla chyba masz racje..cos zle robimy...napisz co jesz np.na snadanie bo ja rano nie potrafie wmusic w siebie nic oprocz jajka na miekko lub jajecznicy i przez te 10 dni codziennie na sniadanie jadlam jajka,moze to z powodu braku urozmaiconych posilkow tak duzo schudlam i tak zle sie czuje...a jakby tego bylo malo to dostalam jakiejs wysypki na dekolcie(gdzies przeczytalam ze to moze byc objaw wydalania toksyn z organizmu) pozdrawiam wszystkich i zycze powodzonka damy rade!!!

#5 2007-07-23 22:08:42

mimbla
Gość

bulbulbul:D napisał:

dzieki wielkie za odpowiedz:)chyba zaczne jednak juz druga faze bo zadnego pozytku ze mnie na tym swiecie juz nie ma:P prawie caly dzien spie albo marudze,moze po prostu trzeba mi chlebka hihi, poza tym Mimbla chyba masz racje..cos zle robimy...napisz co jesz np.na snadanie bo ja rano nie potrafie wmusic w siebie nic oprocz jajka na miekko lub jajecznicy i przez te 10 dni codziennie na sniadanie jadlam jajka,moze to z powodu braku urozmaiconych posilkow tak duzo schudlam i tak zle sie czuje...a jakby tego bylo malo to dostalam jakiejs wysypki na dekolcie(gdzies przeczytalam ze to moze byc objaw wydalania toksyn z organizmu) pozdrawiam wszystkich i zycze powodzonka damy rade!!!

ja zazwyczaj jadam serek wiejski 3 % tluszczu albo 2 jajka na miekko i pomidorka albo salatke z pomidorow z jogurtem naturalnym a jak sa te upaly nawet duzo nie jem bo nie moge w siebie wmusic hmm a na obiad staram sie jesc jakies rzeczy takie lekkie jak fasolke szparagowa czy kalafior bo piersi z kurczaka czy indyka smazonej na oliwie z oliwek w taka pogode to nie da rady zjesc hmm

#6 2007-07-23 22:30:43

Nowy uczestnik
Reputacja :   

kurcze,ja mam ten problem ze w mojej mieścinie nie ma sklepow ze zdrowa zywnoscia i nawet o serek light trudno..a jak poszlam po mleko 0% to sprzedawczyni patrzyla na mnie jakbym mowila po hebrajsku:/ a jak spytalam o mozarelle reakcja byla podobna
Az jeszcze co do przepisow,macie moze jakis patent najakis deser I fazowy??bo orzechy i migdaly juz mi uzsami wychodza;/

#7 2007-07-24 14:16:01

mimbla
Gość

wiesz co zobacz sobie na I fazę na średnio smacznie i tam masz wszystkie przepisy na deserki sałatki sosy śniadania obiadki i kolacje na pewno coś wybierzesz dla siebie ja to bym zjadła coś takiego dobrego ale mi się nic nie chce robić big_smile

#8 2007-07-24 14:42:00

tatianka1
Nowy uczestnik
Od: Bydgoszcz
Reputacja :   
Serwis

Deserki- ja jadam jogurt naturalny, kefir lub serek homo naturalny ze słodzikiem i do tego nieco kakaa lub cynamonu- pycha...

Wiem, że wg książki są zabronione, ale ja od mojego pierwszego podejścia piłam mleko 0 %, kefir chudy i maślankę i nie odczułam żadnych negatywnych zmian- zresztą im więcej chłonęłam nabiału i białka tym prężniej brzuszek znikał smile

A co do śniadań- proponuję sałatkę z pomidorków, oliwek, ogórka zielonego i sałaty poszatkowanej- do tego albo odchudzone kostki żółtego sera lub fety light i do wyboru- tuńczyk lub pokrojona chuda polędwiczka z kurczaka. Całość pomoczona oliwą i posypana lekko ziołami smile

Join me in the Phentermine support group!http://www.phenforum.com/ticker/img,38,70,0,kg,68,64,58,/weight.png

#9 2007-07-24 14:55:50

misiowa
Plażowicz 3. poziomu
Reputacja :   11 

bulbulbul - przejdź na II fazę, jeśli te 5 kg cię zadowala, tylko ostrożnie wprowadzaj te węglowodany - jeden, raz na dwa dni, żebyś dalej chudła a przede wszystkim, żebyś nie przytyła z powrotem.

http://www.3fatchicks.net/img/bar091/cartoonbear01/lb/114.6/90,0/95.0/.png

#10 2007-07-24 23:24:24

Nowy uczestnik
Reputacja :   

hej kobitki,dzieki jeszcze raz za rady,przeszlam juz na II faze ale strasznie boje sie znowu przytyc dlatego jem wlasciwie to samo co w I tylko z odrobina razowego chleba(1 kromka dziennie)i ryzem brazowym.
Od czasu do czasu jakis owoc. Ciekawi mnie tylko czy gdybym jednak przestala chudnąc lub chudłabym bardzo wolno(chce zrzucic jeszcze 3-4kg) moglabym np.za 3 tyg powrócic z powrotem do I fazy? Czytalam gdzies ze kazda kolejna I faza jest coraz mniej skuteczna,czy to prawda?

#11 2007-07-25 09:32:45

viann
Plażowicz ekspert
Reputacja :   13 

bulbulbul, no to jednk przeszlas na druga faze. wslanie na tym ona polega! teraz bedziesz chudna, tylko wolniej, ale bedziesz na pewno i nie warto przechodzic za jakis czas na pierwsza, nie ma to zupelniego sensu

#12 2007-07-25 16:14:16

Black-lulu
Plażowicz 3. poziomu
Od: Leszno
Reputacja :   

Zgadzam sie z viann. Nien ma sensu wracac znow na I faze...

Join me in the Phentermine support group!http://www.phenforum.com/ticker/img,43,79,0,kg,62,54,54,/weight.png

#13 2007-07-25 20:53:30

Nowy uczestnik
Reputacja :   

zgrzeszyłam....obsłużyłam pyszne migdałowe Magnum :(ale to było silniejsze ode mnie..wiem to żadna wymowka,czuje sie okropnie,nie wiem czy te 6 km na rowerze mnie po fakcie mnie usprawiedliwia(oewnie nie:P) czekam na opieprz:]

#14 2007-07-26 10:30:03

viann
Plażowicz ekspert
Reputacja :   13 

A tam zgrzeszyłam. Raz zjadłaś i Twoje. Trzeba się cieszyć! Jak juź się zjadło, to trzeba rozkoszować sie tym smakiem, a nie rozbudzać w sobie wyrzuty sumienia. Raz na jakis czas mozna zaszaleć, przeciez te lody teź są dla ludzi. I przechodz na druga fazę.

#15 2007-07-26 14:05:29

Nowy uczestnik
Reputacja :   

heheh no niby tak. Juz jestem na II fazie i jest super,waże 61 kg i mam nadzieje do pazdziernika  zejsc do 56. Trzymam za Was kciuki i żyzce z calego serca powodzonka:)

• Index
  •  » Porady
  •  » Schudłam więcej niż chciałam! co dalej ??

Stopka forum