Dieta South Beach - forum dyskusyjneSouth Beach

Forum dyskusyjne na temat diety south beach (plaż południa).

Nie jesteś zalogowany.

• Index
  •  » Porady
  •  » Jak być na diecie wśród ludzi którzy na niej nie są ??

#31 2007-05-13 11:52:18

kasikk
Plażowicz 3. poziomu
Od: Kętrzyn
Reputacja :   

Re: Jak być na diecie wśród ludzi którzy na niej nie są ??

a ja mam w domu samych obrzarciuszkow.. mama cały czas gotuje coś nowego i robi pyszne ciasta.. np. dziś mas karpatkę w domu - uwielbiam te ciasto.... no i skusiłam sie na gryza ;( łaaaa.. no nie dałam rady.. albo mama zrobiła mi jajecznice dzis z 3 jajek.. na oliwce oczywiscie.. z cebulka i pieczarkami no i zjadłam bo myślałam ze jest z 2 jaj ! Jak myslicie, czy to mocno zaszkodzi diecie... ?

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

#32 2007-05-13 13:53:44

wanilia
Superekspert
Reputacja :   21 

nie, mozesz jesc z 3 jaj smile

http://www.fit.pl/kalkulatory/straznik_wagi/67/70/60/obrazek_02.png/tlo_10.png

#33 2007-06-28 12:35:53

Żabanda
Plażowicz 2. poziomu
Reputacja :   

WNIEMANIE, WNIEMANIE!!!!

Moj post dotyczy alkoholu - a jakże! i już troszkę na ten temat dzis pisałam, ale powtorzę się - otóż odkryłam fascynującego odkrycia w swoim organiźmie. Wieksza dawka alkoholu, np. 3 kieliszki wina, nie wspominając juz o wódce, powoduje u mnie wilczy-mega-hiper-olbrzymii-apetyt i tu uwaga: NIE-DO-PO-CHA-MO-WA-NIA!

Pierwszy raz było to na jakimś grillu, wypiłam trochę-dużo wina i klapa - w ruch poszły kiełbasy, pieczywo białe, keczup, majonez....a dalej to już istny horror dla grubasa, czyli ciasta, wafelki, cukierki. Dobrze, że się ludzie troszkę wstawili, to nie widzieli co robię, co z resztą wtedy było mi obojętne czy ktoś na mnie patrzy czy nie.

Innym razem zrobiłam imprezę u mnie w domu: elegancko przygotowałam potrawy, nie jadłam tego czego nie mogłam - jednym słowem cacy. Ale na imprezie - jedna lampka wina - bach druga, trzecia...myślę "dobra, finito", no ale, ze rozrywkowo się zrobiło, wino się skonczyło, bo piła ze mną koleżanka, a koledzy gromko zawołali "Jadźźźźka, wódchhhi się z nami nie napijeszszsz??!!" no i pooooszłooo. Się my napili tak, że kurcze, nie wiem jak to napisać, może tak "tak jak się pija na spotkaniach na poziomie czyt.: spotkania dyplomatyczne, rauty i teraz trzeba zejść kilka...naście tych poziomów w dół". Wówczas Grupa Trzymająca Pion jako-taki stwierdziła, że czas się wynieść i wynieść również coniektórych - don't comments. Skoro już dom mój opustoszał, co na moje nieszczęście nie tyczyło się stołu i lodówki, zaczęła się masakra pt:"A co mi tam!!!". Jadłam, jadłam, jadłam, poszłam spać, obudziłam się, jadłam, jadłam, jadłam. Wrażenia po tym maratonie opisałam gdzies na forum, bleeeeeeee!

Widocznie musiałam doświadczyć tego po raz trzeci, żeby dotarło do mnie co jest grane. Już nie będę pisała w jakich okolicznościach to się stało, co jadłam, ILE! zjadłam i z jaką chciwością, bezmyślnie pochłaniałam jedzenie, ale jedno jest już dla mnie pewne: Alkohol Mój Wróg.

Dlatego chiałabym obiecać tu i teraz, że nie będę piła alkoholu poza winem w ograniczonych ilościach, ale obiecywałam, że nie będę obiecywać, więc tylko informuję, że będę uważała na ilość spożywanego alko.

Dziękuję za uwage. Mam nadzieję, że ktoś skorzysta, a jeśli nie to może przynajmniej ja sobie to będę czytała przed każdą następną imprezą.

Pzdr.

#34 2007-06-28 13:02:22

viann
Plażowicz ekspert
Reputacja :   13 

bo tobie Zabanda, pewnie puszczaja hamulce, jak ci w glowie zaszumi heheehe, ja tez po alku mam apetyt, ale wtedy wpierniczam tylko to co dozwolone, jeszcze jakos nie wymieklam, chociaz boje sie ze to kiedys nastapi sad no ale poki co waga wciaz spada pozdr.

#35 2007-06-28 13:24:01

Żabanda
Plażowicz 2. poziomu
Reputacja :   

Via-aaaann, a powiesz mi czemu jeszcze dnia nastepnego mam to samo?????? Jeju - ale dół!!!!!!!!!!!
NIECH MNIE KTOś PRZYTULI!!!!!!!!!!!!!

#36 2007-06-28 14:01:51

viann
Plażowicz ekspert
Reputacja :   13 

Biedaczko!!!!! Jakichs minerałów ci pewnie brakuje i masz ochote na wszystko,  tak mysle, jednym slowem:  kac jedzeniowy

#37 2007-06-28 16:51:31

asik
Moderator
Reputacja :   150 

Żabanda, ja Cię przytulam i chętnie będę przytulona bo też mam lekkiego doła ale nie z innych powodów. Po prostu ciężki dzień.
A żeby pohamować apetyt po alkoholu to chyba tylko jedna jest rada: nie pić alkoholu wink Zresztą on nie wskazany na naszej plaży smile

http://straznik.dieta.pl/show.php/eden.png_3general.png_78_64.8_62.png
Wzrost 170 cm

#38 2007-06-28 17:06:00

Żabanda
Plażowicz 2. poziomu
Reputacja :   

Dzięki Asik, od razu lepiej się zrobiło na duszy, ale nie pić alko na studenckich imprezach, to tak jakby jechać setki km nad morze żeby sobie na nie popatrzeć i ani razu się nie wykąpać - no po prostu dla niektórych NIE-DO-PO-MY-śLE-NIA:)

#39 2007-06-28 17:44:04

asik
Moderator

Hehe, no z tym morzem to się zgadzam, ale też tacy są bo im woda za zimna big_smilebig_smilebig_smile A tak serio to można pić, ale z umiarem. Właściwie dozwolone na II fazie niestety jest tylko winko wytrawne w małej ilości. Za dużo alkoholu może niestety spowolnić chudnięcie. A ja też tak lubię winko i piwko smilesmile

Wzrost 170 cm

#40 2007-06-28 18:55:43

Jasmin
Moderator
Od: Sopot/malbork
Reputacja :   24 

ja nie pilam alku przez jakies 4 miechy bycia na sb. wogole nie jadlam produktow z cukrem a teraz jak wypije to glodna nie jestm. widocznie trzustka mi sie zregenerowlaa i nie wyrzuca za duzej ilosci insuliny i dlatego glodna po alku nie jestem. nawet jak wypije wieksza ilosc piwa smile

Join me in the Phentramin support group!http://www.phenforum.com/ticker/img,46,73,0,kg,64,62,59,/weight.png

#41 2007-06-28 22:00:23

lil_beast
Plażowicz 1. poziomu
Reputacja :   

A wiecie? Dzisiaj właśnie jestem po urodzinach w rodzinie... I siedziałam przy stole zastawionym po brzegi WSZYSTKIM TYM CO KOCHAM A CZEGO NIE MOGĘ....
I.....
Dałam radę big_smile big_smile big_smile big_smile
Nie ukrywam, żem dumna z siebie:)
Ale lekko nie było. Te komentarze..: Dieta? A po co? Oj, przecież jak zjesz jeden kawałeczek to nie utyjesz.. Itp. Znacie to pewnie..

No. Tak tylko chciałam się pochwalić big_smile

http://www.3fatchicks.net/img/heartbar/bear01/kg/59/50/58/.png

#42 2007-06-29 00:19:17

Jasmin
Moderator
Od: Sopot/malbork
Reputacja :   24 

gratuluje sukcesu lil_beast smile jest sie z czego cieszyc

Join me in the Phentramin support group!http://www.phenforum.com/ticker/img,46,73,0,kg,64,62,59,/weight.png

#43 2007-06-29 01:04:31

lil_beast
Plażowicz 1. poziomu
Reputacja :   

Ach, dzięki Jasmin smile

Twa pochwała jest jak miód na me serce.... smile
(Choć szkoda że nie na żołądek wink)

http://www.3fatchicks.net/img/heartbar/bear01/kg/59/50/58/.png

#44 2007-06-29 07:43:14

asik
Moderator

Lil_beast jestem z Ciebie dumna smile
Mnie czeka impreza w następny piątek.

Wzrost 170 cm

#45 2007-06-29 08:56:19

mała203
Plażowicz 1. poziomu
Reputacja :   

wiecie że jak tak czytam te wasze posty o alkoholu to nagle uświadomiłam sobie że to moje dwudniowe obzarstwo po I fazie było po tym jak poprzedniego wieczorka wypiłam 2 kieliszki naleweczki z aronii. no ładnie...
Żabanda podobnie jak u Ciebie - ALKOHOL TEŻ MÓJ WRÓG!

http://straznik.dieta.pl/show.php/1stars.png_1gruby.png_60_58_53.png

• Index
  •  » Porady
  •  » Jak być na diecie wśród ludzi którzy na niej nie są ??

Stopka forum