Dieta South Beach - forum dyskusyjneSouth Beach

Forum dyskusyjne na temat diety south beach (plaż południa).

Nie jesteś zalogowany.

• Index
  •  » Porady
  •  » Jak być na diecie wśród ludzi którzy na niej nie są ??

#76 2008-07-29 15:18:14

almar812
Plażowicz ekspert
Od: UK
Reputacja :   

Re: Jak być na diecie wśród ludzi którzy na niej nie są ??

no tak.ciagle ktos cos wcina.wciaz jakies wspaniale zapachy dolatujace z kuchni.
powiedzialam wszystkim domownikom zeby mnie nawet nie pytali czy cos chce.zero czestowania.
a wczoraj upieklam dla wszystkich serniczek z wiorkami kokosowymi.zapach-poprostu wart grzechu.dlugo myslalam czy nie skubnac.ale tak naprawde jesli nie chcemy to nie wezmiemy.nikt nam nie wciska na sile.nawet jesli bede omijac kuchnie dalekim krokiem,to jesli wkoncu sie poddam to i tak wiemy gdzie jest to co lubimy
wiec niestety trzeba liczyc tylko na nasza sile!

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=94844a6b210c1e5e0.png

#77 2008-07-30 01:06:56

wymarzonakobieta
Superekspert
Reputacja :   33 

U mnie też wszyscy wcinają pyszności i to jeszcze ja sama muszę im je przygotować !!!

Mąż wspiera mnie bardzo, za to moje dwie małe córki marudzą, że jestem c h u d a (kochane dziewczynki !!!), że wyglądam, jak jakaś  ,,inna pani", że ubieram się inaczej...

Kiedy jestem u kogoś gościem, to czasami wybór rzeczy do jedzenia jest tak spory, że mogę się najeść i nawet nikomu do głowy nie przyjdzie, że jestem na diecie...

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=518852d09bdab9191.png
                                                                                                   wzrost 158 cm
Na I fazie od 7 listopada 2013.

#78 2008-07-31 10:47:39

lola123
Plażowicz ekspert
Reputacja :   

och jakby tak cala moja rodzina byla na diecie to by było łatwiej, tu jakis pyszny obiadek sie gotuje tu jakies ciasto piecze, a ja wchodze do kuchni wsrod tych wszystkich zapachów otwieram lodówke i jedyne co moge zjesc to jajko ;( pomidor, albo ogórek kiszzony, nagle patrze : hura! ser biały- A TU CO NA OPAKOWANIU PISZE W STU GRAMACH 20 G TŁUSZCZU! NO  I MAM DOŚC!!!!!

BMI: 23,9
http://straznik.dieta.pl/show.php/wygibas3.png_motylus3.png_68_64,8_50.png

#79 2008-07-31 15:11:48

southbeach
Superekspert
Reputacja :   15 

Czasem można się załamać ale trzeba się podnieść i walczyć dalej. W końcu po to tu jesteśmy big_smile

http://straznik.dieta.pl/show.php/1stars.png_hop.png_68_68_60.png

#80 2008-07-31 15:42:19

m :)
Plażowicz 2. poziomu
Reputacja :   

e tam. ja jestem na diecie trzeci tydzien - i co? i moja mama stwierdzila, ze bez sensu zeby kazdy mial inne obiady, dlatego zostalam zaprzegnieta do gotowania dla calej rodziny tongue i teraz rodzice jedza to co ja tylko np. dodaja sobie ryz albo ziemniaczka.. smile z deserami tak samo jest wink wyjadaja mi, wiec robie wiecej. za to sniadania oni jedza przed i w pracy, a ja w domu i tu nie ma problemu.

gorzej, ze dzisiaj przychodza do nich goscie. mama kupila ciasteczka rozne - ale nawet nie mam na nie ochoty! tylko, ze jeszcze kupila pachnaca, chrupiaca bagietke i to kusi. mam teraz taka strrraszna ochote na nie. a tu nie wolno sad

http://www.phentermine-forums.com/weight-loss-ticker/weight-loss-tickers/img,44,83,0,kg,64,61.9,54,/weight.png

#81 2011-08-20 11:25:55

Huncwotka
Nowy uczestnik
Od: Warszawa
Reputacja :   
Serwis

Mnie moja rodzinka wspiera. Jestem nastolatką, więc nie mam problemów z teściami. Mama mnie chwali, że ślicznie wyglądam, że brzuszek mniejszy, itp. Siostra, która ma, że tak powiem, słomiany zapał do odchudzania, podziwia, że nie rezygnuję. A druga siostra, która nie ma problemów z wagą (170cm, 59kg) też mówi, że jestem wytrwała i widać już efekty. Wczoraj byłam u babci. I tu jest gorzej. Jestem 5 dzień w I fazie. Babcia próbowała wciskać we mnie jedzenie. "Po co się odchudzasz? Będziesz głodna, przecież nie przytyłaś, zjedź to, zjedź tamto" Ale nie dałam się. Zjadłam tylko serek wiejski <ten zielony> z ogórkiem. Jak poszłam do cioci, było to samo. Tu niestety już uległam i wypiłam szklankę coli <jako drugie śniadanie> i od razu sobie obiecałam, że na razie coli nie piję na pewno. Było mi po niej strasznie niedobrze i brzuch mnie bolał.
Jeszcze nie jest fajnie jak przychodzą do mnie do domu siostry cioteczne i chodzę do sklepu najpierw kupić coś niedobrego <chipsy, czekoladę, itp> a potem siedzę przy nich, a one jedzą. Ale da się wytrzymać. Tylko jak reszta domowników nie jest na diecie, to łatwo się w domu natchnąć na coś niedobrego hmm

#82 2011-09-27 15:36:04

KamilaS1
Nowy uczestnik
Reputacja :   

Hej,

Ja mowie wprost, ze chce schudnac i to jest moj glowny cel i prosze, zeby mi w tym pomogli. To dziala. Prosba o pomoc jest jak zaklecie.

POzdrawiam

#83 2012-01-17 22:30:33

brunecia90
Plażowicz ekspert
Od: Południe
Reputacja :   

ja w domu sama robie sobie wszystkie posilki, rodzinka je co chce. tesciowa na obiad jak mnie zaprasza to zawsze ma dla mnie cycka z kury smile

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=97104fcb59c76e36b.png

• Index
  •  » Porady
  •  » Jak być na diecie wśród ludzi którzy na niej nie są ??

Stopka forum