Dieta South Beach - forum dyskusyjneSouth Beach

Forum dyskusyjne na temat diety south beach (plaż południa).

Nie jesteś zalogowany.

#31 2007-08-16 13:38:49

Aqula
Moderator
Reputacja :   19 

Re: SB a inne diety

Kaim, juz kilka razy pisalam tu o Kopenhaskiej. Uciekaj z niej jak najszybciej! Ta dieta jest niebezpieczna dla zdrowia, a takze dla chudniecia. Jojo po niej murowane! Przejdz teraz na pierwsza faze SB, rzeczywiscie mozesz sobie skrocic pierwsza faze o kilka dni, ale niekoniecznie- zobaczysz jak ci bedzie szlo. Na drugiej fazie tez sie chudnie, szczegolnie jesli podeprzesz diete aktywnoscia fizyczna.
pozowdzenia!
Aha, madruje sie o kopenhaskiej, bo: po pierwsze troche sie orientuje w kwestiach zdrowego odzywiania, a po drugie- sama kiedys na niej bylam (grzechy mlodosci), przeszlam cala, schudlam chyba 8kg i przytylam chyba 10 smile

[

#32 2007-08-21 11:19:19

Katrina82
Plażowicz 3. poziomu
Reputacja :   

Naprawdę nie wiem skąd ta popularność kopenhaskiej. Przecież na zdrowy rozum, widać od razu że ona tylko rujnuje zdrowie, osłabia, i spowalnia metabolizm. Przecież wiadomo, że gdy skończymy dietę i wrócimy do poprzednich nawyków żywieniowych (nie łudźmy się, przecież kopenhaska nie uczy nas zdrowych nawyków) to jojo gwarantowane. Wydaje mi się, że swoją popularność zawdzięcza temu, że obiecuje szybkispadek wagi. Niestety o jojo się jż nie wspomina. Każdemu odradzam tą dietę.

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wooFiRx/weight.png
Nie jestem leniem, mam tylko zawyżone wymagania motywacyjne...

#33 2007-08-26 18:21:29

xladyx
Nowy uczestnik
Reputacja :   

Witam
Jestem 7 dzień na diecie kopenhaskiej, dobrze mi idzie
wiec wytrwam do końca. Chcialabym po tej diecie nie przytyc
podwojnie, a nadal tracic zbedne kilogramy. Mysle nad
rozpoczeciem diety south beach po skonczeniu kopenhaskiej

Czy to dobre rozwiazanie?

prosze o wasze rady, dowiadczenia ..
z gory dziekuje, pozdrawiam:)

#34 2007-08-26 20:32:03

karolina478
Plażowicz ekspert
Reputacja :   14 

Dobra rada jest nie stosowanie kopenhaskiej..

http://straznik.dieta.pl/show.php/kropeczki.png_3nochal.png_66_60_57.png

#35 2007-08-26 21:10:08

gish
Plażowicz 1. poziomu
Reputacja :   

Zgadzam się z karoliną478, skończ szybko z tą głupią dietą i zacznij plażowanie, kopenhaska jest totalnie bezsensowną dietą podczas któej 2 tygodnie się głodzisz a następnie rok pilnujesz wagi, co najczęściej owocuje kolejną głodówką.

Join me in the Phentermine support group!http://www.phenforum.com/ticker/img,56,74,1,kg,67,67,57,/weight.png

#36 2007-08-26 21:41:48

oliwka87
Plażowicz 1. poziomu
Od: Kraków
Reputacja :   
Serwis

hmm kopenhaskiej widze bardzo nie chwalicie, ale to byla moja pierwsza dieta jak postanowilam zaczac walczyc z moim cialem... dla mnie byl to przeogromny przelom i moze dlatego mam do niej jakis sentyment, fakt strasznei reguluje wszystko po jej skonczeniu jak cos jadlam to zawsze konczylo sie to przeokropnymi bolami brzucha, ale pomogla mi ruszyc z odchudzaniem, ja po niej nie przytylam, wrecz ciagle chudlam, ale moze dlatego ze odrzucilam inne jedzenie... teraz jestem ns SB bo nie chodze glodna i wsciekla na caly swiat, a rzeczy ktore mozna jesc nawet na I fazie w duzej mirzez mi odpowiadaja smile oby tylko odbijala sie chudnieciem smile

#37 2007-08-27 15:51:02

Aqula
Moderator
Reputacja :   19 

wejdz sobie na temat 'kopenhaska'- tam juz sporo napisalysmy o tej glupiej, niebezpiecznej diecie

[

#38 2007-08-27 16:54:20

Pepperek
Nowy uczestnik
Reputacja :   

boze ona sie tylko pyta nie musicie do niej odrazu startowac hmm
MYsle ze to dobry pomysl ,przejscie na SB po tej diecie smile
na south beach nie jesz tak duzo,wiec nie przytyjesz przechodzac na inna diete:smile

#39 2007-08-27 18:28:02

viann
Plażowicz ekspert
Reputacja :   13 

Własnie na SB jesz duzo!!! Dlatego to fajna dieta!

Ostatnio edytowany przez viann (2007-08-27 18:28:36)

#40 2007-08-27 20:31:57

moo
Nowy uczestnik
Reputacja :   

ja rowniez nie polecam kopenhaskiej. co prawda schudlam 6 kg. ale... waga sie utrzymala cale 3 miesiace, teraz waze tyle ile przed dieta. poza tym nie mialam przez jakis czas okresu i do tej pory bardzo wypadaja mi wlosy. ogolnie dieta bardzo wykanczajaca organizm.. sad

#41 2007-11-08 13:49:15

niedzwiadek:)
Plażowicz 3. poziomu
Reputacja :   

Hej wszystkim. Jezeli chodzi o diety to stosowalam jakies badziewia w stylu ryzowa, arbuzowa, ktore faktycznie przeczyszczaly organizm i dawaly tyle efektu na wadze co oproznienie jelit. Nie chudlo sie nic i nie przybieralo wiec nie polecam bo to poprostu bez sensu. Stosowalam tez takie 500kcal ulozone przeze mnie i schudlam w ciagu 2 tyg 6kg, pozniej przeszlam na sb i utrzymalam ta wage, ale niestety sb nie daje mi efektu chudniecia... Po skonczeniu I fazy chce znowu zastosowac jakas "drakonska diete" zeby schudnac i wrocic na sb jako na stabilizacyjna. Tylko pytanie jaka... Z tego co przeczytalam duzo osob poleca Montignaca, ale troche za duzo z tym zachodu... Nawet srednio chce mi sie czytac o co dokladnie w tym chodzi bo nie rozumiemem teorii... Kopenhaska odradzacie i przeraza mnie w niej kawa ktorej poprostu nienawidze... Macie moze jakis pomysl? Wiem, ze to co robie nie jest do konca rozsadne, ale taki jest moj wybor, a jezeli ktos bedzie chcial mi pomoc bede bardzo wdzieczna.

#42 2007-11-08 17:56:43

Asieczka
Administrator
Reputacja :   80 

Niedzwiadek powiem tak Twoje podejscie do dietowania nie jest zbyt rozsadne. Poniewaz 500 kcal to jest stanowczo za malo. Jak juz bylo mowione nie raz szybko nie znaczy dobrze - bo co z tego ze schudniesz szybko jak zaraz potem jeszcze szybciej moze to do Ciebie wrocic i to niewazne jaka diete zastosujesz potem. Po takiej glodowce, bo dla mnie to glodowka, kazda dieta dostarczajaca wiecej kalorii moze spowodowac wzrost wagi. Nic dziwnego ze SB nie powoduje u Ciebie chudniecia jesli dopiero co skoncyzlas taka dietke o jakiej piszesz. Ten napad na slodkosci, bylo moim zdaniem wynikiem tego ze po tej twojej diecie przeszlas na normalne jedzonko i wlaczylo se w twoim organizmie takie cos, ze trzeba jesc i to na zapas zeby zgromadzic zapasy na nastepny okres "glodu". SB to moim zdaniem nie jest dieta stabilizacyjna tylko dietka pozwalajaca na schudniecie i nauczenie sie jak dbac o swoj organizm i dobrze sie odzywiac i nie tyc. Oczywiscie to Twoj wybor tylko zastanow sie gleboko nad tym czy nie lepiej jest schudnac powoli a skutecznie. I pamietaj, ze to co teraz robimy z naszym organizmem nie jest obojetne i ma wplyw na nasza przyszlosc.

Pozdrawiam!

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=87784fc329c609a79.png
Start 23.02.2012
Wzrost 162cm.

#43 2007-12-13 13:59:11

kiri
Plażowicz 1. poziomu
Od: plaża ;)
Reputacja :   

Ja stosowałam mase diet i jak większość jestem potwierdzeniem tego co mówia dietetycy, że im szybsza utrata wagi (na Kopenhaskiej, Cambridge, kapuścianej) tym lepszy efekt jojo. Najepiej sprawdza się 1000 kal i SB.

http://straznik.dieta.pl/show.php/usmieszki.png_superbaba.png_72_61_57.png

#44 2007-12-13 14:42:49

Gajana
Plażowicz ekspert
Reputacja :   28 

Oczywiście wielbicielko smile
Powodzenia w dietkowaniu big_smile

#45 2008-01-06 11:03:55

maleństwo
Plażowicz 1. poziomu
Reputacja :   

A ja najpierw odchudzałam się pod okiem dietetyka i w miesiąc schudłam 4kg, z tym że codziennie ćwiczyłam, później sama jakoś ograniczyłam pieczywo, ziemniaki i schudłam ok. 6 kg w sześć miesięcy, a później to już przestałam się ograniczać i przytyłam. Była oczywiście Kopenhaska, ale nie ukończyłam jej, bo zbyt słabo mi było, moja mama natomiast skończyła ją i nie schudła ani kilograma... Była również SB, na której schudłam 3kg, ale na 2 fazie odpuściłam z lenistwa. Od dłuższego już czasu mam takie okresy że najpierw chudnę 2kg, później tyję 2kg i strasznie mnie to denerwuje i dlatego ponowne sb.

http://straznik.dieta.pl/show.php/balony.png_2marchew.png_60,4_58,2_55.png

Stopka forum