Dieta South Beach - forum dyskusyjneSouth Beach

Forum dyskusyjne na temat diety south beach (plaż południa).

Nie jesteś zalogowany.

#1 2007-05-10 14:39:33

And
Administrator
Zarejestrowany: 2006-12-25
Posty: 100
Reputacja :   11 

Zanim napiszesz, przeczytaj!

Uwaga! Witając się z nami, proszę śmiało otwierać nowy wątek (najlepiej zatytułowany swoim nickiem), a nie dopisywać się do wątków już istniejących (robi się bałagan).

Informacje, które warto podać przedstawiając się:
- imię
- miejsce zamieszkania
- ile masz lat
- waga
- wzrost
- do jakiej wagi dążysz
- kilka słów o sobie


Linki:
- nasz Kalkulator BMI
- Galeria Plażowiczek
- Strona o South Beach (najważniejsze informacje w jednym miejscu)
- Nasze linki (jeśli masz własną stronę, własny blog i chciałabyś pomóc w reklamie tej witryny, tutaj znajdziesz odnośniki, które możesz umieścić u siebie).

Witamy na forum,
przyjemnego plażowania! smile
And

Offline

 

#2 2007-05-27 13:11:06

blue
Administrator
Zarejestrowany: 2006-12-27
Posty: 5927
Reputacja :   128 

Re: Zanim napiszesz, przeczytaj!

And mam nadzieje że się nie gniewasz że pozwoliłam sobie coś tu napisać.

Do wszystkich, którzy wchodzą na nasze forum :

To forum oferuje pomoc przy zrzuceniu zbędnych (!) kilogramów za pomocą diety South Beach. Promujemy tu zmiany sposobu odżywiania na całe życie. Ta dieta to nie tylko dwa tygodnie pierwszej fazy. Dieta ta składa się z trzech faz i jeśli nie jesteś pewny czy wytrwasz wszystkie trzy nie radzę w ogóle zaczynać bo efekt jojo murowany. Z każdej fazy trzeba wyjść właściwie aż do trzeciej fazy, która powinna być na całe życie. Jeśli po zrzuceniu kilogramów planujemy wrócić do dawnego sposobu odżywiania to lepiej w ogóle nie oferować organizmowi takiej huśtawki. Czy wiesz że efekt jojo jest bardziej szkodliwy od bycia otyłym?

Poza zmiana odżywiania kładziemy nacisk na sport. Więc zaczynając zmiany w swoim życiu pomyśl o dawce ruchu codziennie.

Na forum znajduje się bardzo dużo wiedzy o tej diecie począwszy od zasad każdej fazy aż po bardzo smaczne przepisy. Zanim przystąpisz do tej diety poczytaj dokładnie na czym ona polega i najpierw szukaj odpowiedzi na dręczące Cię pytania a dopiero, jeśli jej nie znalazłeś, pytaj bo po to to forum jest ale staraj się robić to w odpowiednim wątku.

Przede wszystkim na tym forum znajdziesz pomoc w trudnych chwilach, bo czasem tak radykalne zmiany w naszym życiu są trudniejsze niż nam się zdaje. Znajdziesz tu grono przyjaciół którzy służą pomocą, swoją wiedzą, wsparciem, dobrym słowem ale też czasem małym kopniaczkiem jeśli grzeszysz.

Ale co najważniejsze, nie popieramy tutaj nastolatek, które są w trakcie rozwoju i mogą sobie tylko zaszkodzić niż pomóc a także często nie potrafią rozsądnie podejść do swojego zdrowia. Takim „kandydatom” proponuje od razu lekture : http://www.dietasouthbeach.net/viewtopic.php?id=36
plus
http://www.dietasouthbeach.net/viewtopic.php?id=40
To wystarczy by poprawić „siebie”.
Poza tym And stworzył piękny kalkulator BMI do którego powinieneś zajrzeć najpierw i dopiero po jego obliczeniu zastanawiać się czy dieta odchudzająca jest konieczna !?

Mam nadzieje, że wyraziłam się dość „jasno” jakie zasady panują na forum. Witam serdecznie każdego kto chce rozpocząć nowe - zdrowe życie pod każdym względem. Zachęcam do aktywności na forum. Życzę powodzenia i wytrwałości!


170cm wink
http://straznik.dieta.pl/show.php/usmieszki.png_3misio.png_86_72.6_66.png
nowy start 14 października - nie ma zmiłuj...

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB 1.2.14
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

stat4u

 Reklama: Dieta24.org  Dieta kapuściana  Dieta grejpfrutowa  Psycholog rodzinny  Dieta 1000 kalorii