Dieta South Beach - forum dyskusyjneSouth Beach

Forum dyskusyjne na temat diety south beach (plaż południa).

Nie jesteś zalogowany.

• Index
  •  » Porady
  •  » Schudłam więcej niż chciałam! co dalej ??

#16 2007-07-27 19:32:52

viann
Plażowicz ekspert
Reputacja :   13 

Re: Schudłam więcej niż chciałam! co dalej ??

Do października na pewno ci sie uda!

#17 2007-07-29 11:14:52

misiowa
Plażowicz 3. poziomu
Reputacja :   11 

bulbulbul - gdybyś tak czasem przestała chudnąć, to zamień chleb na płatki owsiane lub otręby - są bardziej zalecane niż chleb. A jak chudniesz, to wsuwaj spokojnie. Powodzenia!

http://www.3fatchicks.net/img/bar091/cartoonbear01/lb/114.6/90,0/95.0/.png

#18 2007-07-29 13:27:23

meg
Nowy uczestnik
Reputacja :   

Nie będę zakładać nowego tematu, lepiej zapytam tutaj bo problem podobny wink

Prawie nic nie schudłąm po tygodniu I fazy (zero grzeszków, jajka, trochę nabiału, mięso i ryby, kilka orzeszków ziemnych, łyżeczka wiórków kokosowych, warzywa - głównie paprykka, pomidory, fasolka szparagowa, kalafior, brokuły... serki topione 12% tłuszczu, feta light, wędliny z indyka, 2 razy kawałek wiejskiej kiełbaski - ale bardzo chudej - tak wyglądał w zasadzie mój jadłospis, wydaje mi się, że zasad nie łamałam?).
Teraz nie wiem co zrobić. Węglowodany mi są potrzebne do życia, więc jeśli i tak mam nic nie schudnąć męcząc się z ciągłym uczuciem zmęczenia w fazie I, to może zacznę powoli sobie je wprowadzać w tym drugim tygodniu?
Poradźcie mi doświadczone plażowiczki bo na prawdę zaczynam się zniechęcać sad
Najpierw myślałam, że to kwestia mojej niewielkiej już nadwagi (niby z BMI wychodzi, że praktycznie jej nie ma...), ale widzę że osoby o wiele szczuplejsze ode mnie chudną po 5 kg, a mnie nawet 1 kg nie ubyło... Więc już nie wiem o chodzi.

80||||||||||||||I|||||||56

#19 2007-07-29 15:34:52

Karolina
Superekspert
Reputacja :   30 

Meg, ja bym tam jeszcze przytrzymała pierwszą fazę tydzień, chyba że bardzo się męczysz. Chodzi o wyregulowanie trzustki. Ja też właściwie nadwagi nie mam i na pierwszej fazie schudłam może z dwa kilo. Im dalej tym idzie wolniej po prostu. A ćwiczysz? Wiesz- czasem woda zatrzymuje się w organizmie i moze dlatego nic ci nie spadło. Jadłospis wzorowy. Ja bym przytrzymała jeszcze tydzień.

Pozdrawiam i nie demobilizuj się!

http://www.fit.pl/kalkulatory/straznik_wagi/59.9/65.6/55/obrazek_03.png/tlo_02.png165cm

#20 2007-07-29 15:48:31

meg
Nowy uczestnik
Reputacja :   

Ćwiczę, może niecodziennie (bo mi  zwyczajnie siły brakuje obecnie), ale poltorej godziny, czasem 2, minimum 3-4 razy na tydzień.
Co do zatrzymania wody to nie wiem, pogooglam jakie mogą być powody (bo akurat solę nie dużo).

Mogłabym zmęczyć jeszcze ten tydzień, albo chociaż do 10 dni spokojnie wytrzymać. Problem polega na tym, że obawiam się że to nic nie da... bo ja mam zastój na wadze od 5 tygodni już. Liczyłam, że SB coś zmieni, ale jak widać muszę chyba to cholerstwo przeczekać... hmm

Dziękuję za pomoc Karolinko, może ktoś jeszcze będzie miał jakiś pomysł co może być nie tak smile, będę wdzięczna.

Ostatnio edytowany przez meg (2007-07-29 15:50:51)

80||||||||||||||I|||||||56

#21 2007-07-29 17:23:06

Karolina
Superekspert
Reputacja :   30 

No to pewnie masz zastój na wadze po prostu. Ale ja bym pociągnęła pierwszą bo może w drugim tygodniu coś ruszy.

Pozdrawiam

http://www.fit.pl/kalkulatory/straznik_wagi/59.9/65.6/55/obrazek_03.png/tlo_02.png165cm

#22 2007-07-30 09:45:29

viann
Plażowicz ekspert
Reputacja :   13 

Moze tez byc tak, meg, ze przejdziesz na drugą fazę i zacznie Ci waga lecieć na leb, na szyje....

#23 2007-07-30 10:02:07

misiowa
Plażowicz 3. poziomu
Reputacja :   11 

meg - jeśli byłaś już na diecie i na SB przeszłaś, żeby waga ruszyła, to może być tak, że jest zastój. Tak mi się wydaje. Organizm ma swoją mądrość i w którymś momencie się zatrzymuje waga, to niekoniecznie świadczy o czymś złym. Ja bym mimo wszytko skończyła tą drugą fazę - w końcu to tylko tydzień, może faktycznie waga ruszy na drugiej. A nawet jeśli nie to przynajmniej nauczysz się zdrowego odżywiania, dzięki któremu utrzymasz wagę. A ćwiczysz też od dłuższego czasu, czy dopiero od tego tygodnia? Bo jak się zaczyna ćwiczyć, to często waga stoi w miejscu początkowo.

http://www.3fatchicks.net/img/bar091/cartoonbear01/lb/114.6/90,0/95.0/.png

#24 2007-07-30 16:45:25

bulbulbul:D
Nowy uczestnik
Reputacja :   

buuuuuuu:( przeszłam na II fazę ale nie dość  że przestałam chudnąc to jeszcze wróciły mi 2 kg:( a jadłam góra kromke chleba na dzień i raz zjadlam spaghetti z pelnoziarnistego makaronu.Nawet owoce ograniczalam. Szczerze mówiąc przeraziłam sie bo to chyba oznacza że abym utrzymała wymarzona wage ,musze właściwie caly czas jeść  produkty z I fazy:( proszę poradźcie mi cos ...jestem gotowa wrocic na I faze ale  mowicie że to nie ma sensu..więc co mam zrobic?

#25 2007-07-30 18:15:41

tatianka1
Nowy uczestnik
Od: Bydgoszcz
Reputacja :   
Serwis

Wiesz...kiedy po raz pierwszy byłam na SB, pierwszą fazę ciągnęłam długo, bo ponad miesiąc- ale z jednej przyczyny- zawierała wszystkie te produkty które ja lubię i dawała bezpieczeństwo utrzymania wagi lub chudnięcia...Ale do rzeczy. Kiedy później zaczęłam jeść naleśniki pełnoziarniste i było wszystko ok, powoli wracałam też do normalnego jedzenia i przez ponad pół roku nie przytyłam ani grama- mimo słodkości, piwa, pieczywa i ogółem ogółem... Myślę, że Twój organizm jeszcze nie przestawił się na SB. Poza tym 2kg tak szybko to raczej nie tusza a woda... Za dużo soli a za mało potasu w Twoich posiłkach... Nie wracaj na I ale jedz produkty z dużą ilością potasu i pij np herbatkę z dziurawca... Może nie jest za smaczna, ale rozsądnie moczpędna. Jeśli zrzucisz tą zatrzymaną wodę, powinno być ok.. Tak mi się wydaje...

Join me in the Phentermine support group!http://www.phenforum.com/ticker/img,38,70,0,kg,68,64,58,/weight.png

#26 2007-07-30 18:33:09

bulbulbul:D
Nowy uczestnik
Reputacja :   

hmm moze masz racje...moze to tylko woda,bo wlasciwie to po ubraniach widze ze nadal są lużne,ale wpadlam w panike  jak stanęłam na wadze.Wiem że to głupie ale przyzwyczaiłam się że jedynym wskaznikiem spadku masy ciałą jest waga więc jak pokazała te dodatkowe 2 kg to myslalam ze przytylam. A tak poza tym to strasznie długo trzymałas I faze! podziwiam Cie..ja po 10 dniach musiałam przejsc na II bo mój zoładek zaczął wariowac,poza tym robiło mi sie słabo,o mały wlos kilka razy nie zemdlalam,do tego bolał mnie brzuch i było mi non stop niedobrze.Slyzsalam ze nie mozna  I fazy trzymac dluzej niz dwa tyg bo to obciąza nerki ( z powodu braku cukru w organizmie) Jeszcze raz wyrazy podziwu:)Jednak sa ludzie o naprawde silnej woli:)

#27 2007-07-31 08:46:28

monia111
Nowy uczestnik
Od: kraków
Reputacja :   

Ja 8 dzień i też nic. Ani waga ani w pasie. ale do konca tylko 6 dni i wytrwam...

http://straznik.dieta.pl/show.php/1stars.png_serce.png_74_74_65.png

• Index
  •  » Porady
  •  » Schudłam więcej niż chciałam! co dalej ??

Stopka forum