Dieta South Beach - forum dyskusyjneSouth Beach

Forum dyskusyjne na temat diety south beach (plaż południa).

Nie jeste¶ zalogowany.

#1 2007-09-08 13:32:02

Asieczka
Administrator
Reputacja :   80 

Zaczynamy plazowanie:)

Witam wszystkich!

Na imie mam Asia. Mam 23 lata. Studjuje na Politechnice Lodzkiej Inzynierie Srodowiska. Obecnie siedze w Danii u mojego chlopaka. Generalnie nie mialam problemow z nadwaga czy ze swoim cialkiem, ale przyejchalam tutaj do Danii i znalazlam prace w restauracji i sie zaczelo. Jestem lakoma osoba i lubie dobre jedzonko no i pracujac przy pysznym jedzonku nie umialam sie opamietac i przybylo mi pare cm w pasie. Ile dokladnie kg przytylam i ile cm przybylo nie wiem nie mam tutaj ani wagi ani centymetra, ale po ubrankach czuje ze za duzo tego i dlatego postanowilam przjesc na dietke. SB wybralam dlatego, ze juz dawno o niej czytalam i slyszalam wiele dobrego. Zapoznalam sie z zasadami, przepisami itd. ( nie wiedzialam ze tyle pysznych rzeczy mozna jesc bedac na diecie). Mysle ze to rozsadny sposob na zrzucenie zbednych kg i do tego na zgubienie tluszczyku na boczkach hmm grr .... przed wyjazdem tutaj wazylam przy wzroscie 162cm 56kg a w pasie 68cm ... jak juz mowialm po ubrankach sadze ze przybylo mi tak z 3 kg i ok 4 cm w pasie ... no ale jestem dobrej mysli ze uda mi sie wrocic do stanu poprzedniego a mowiac szczerze nie obrazilabym sie gdyby jeszcze jakies dodatkowe kiloski polecialy ... a i mam swiadomosc tego, ze ta dieta nie tylko pomoze mi sie pozbyc balastu ale takze pomoze nauczyc sie dobrze odzywiac. A no i naszczescie juz nie pracuje w tej restauracji bo sezon sie skonczyl wiec na pewno bedzie mi latwiej smile

Pozdrawiam wszystkie plazowiczki i zycze wytrwalosci
Asia smile

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=87784fc329c609a79.png
Start 23.02.2012
Wzrost 162cm.

Stopka forum