Dieta South Beach - forum dyskusyjneSouth Beach

Forum dyskusyjne na temat diety south beach (plaż południa).

Nie jesteś zalogowany.

#1 2007-01-04 10:57:28

blue
Administrator
Reputacja :   128 

blue

Wiem że dziewczyny już pisałyście coś o sobie ale chciałabym zachować jakiś ład na forum. Mam nadzieje że się nie obrazicie jeśli poproszę Was żebyście jeszcze raz napisały coś o sobie. Ile macie latek co robicie w życiu, o waszych planach na przyszłość. Czyli wszystko co bardzo ważnie ale nie zupełnie związane z dietą. Mam szczególnie tu na myśli dziewczyny z forum oliwki  z którymi  kiedyś narzekałyśmy na teściowe. Ten wątek stworzyłam specjalnie na takie posty smile smile smile
Więc
Ja mam 22 lata niby rocznikowo 23 ale nie dramatyzujmy wink. Studiuje Informatyke na Politechnice Częstochowskiej specjalność programowanie. Jest Super bo mam na specjalności na 60 ludu 4 dziewczyny więc jest bosko big_smile. Kiedyś mieszkałam w Częstochowie ale teraz mieszkam w takiej cholernej dziurze bo nie opłacało mi się wynajmować mieszkania na pól roku bo teraz a dokładnie 3 lutego wyjeżdzam na wymianę studentów do  Veszprem czyli na Węgry. Czyli póki co tyle o mnie smile

170cm wink
http://straznik.dieta.pl/show.php/usmieszki.png_3misio.png_86_72.6_66.png
nowy start 14 października - nie ma zmiłuj...

Stopka forum