Dieta South Beach - forum dyskusyjneSouth Beach

Forum dyskusyjne na temat diety south beach (plaż południa).

Nie jesteś zalogowany.

#1 2007-10-13 09:49:37

katsue
Plażowicz 1. poziomu
Reputacja :   

Witam :)

Cześć dziewczyny! (chyba głównie dziewczyny, jeśli nie, to witam również chłopaków!). Znalazłam to forum na google.pl. Od jutra (14.10) przechodzę na South Beach. Byłam na tej diecie wiosną 2006 roku i pamiętam, że byłam zadowolona z jej wyników, ponieważ zgubione kilogramy szybko nie powróciły. Niestety moje przygody z odchudzaniem zawsze kończyły się fiaskiem.Pierwsze parę dni zawsze trzymałam się zasad, później pozwalałam sobie na więcej, co prowadziło do tego, że przestałam odmawiać sobie czegokolwiek.
Ale teraz chcę wrócić do South Beach, bo jak już wspominałam, po swoich ekscesach z odchudzaniem, jestem najbardziej zadowolona z wyników tej diety.
Dlaczego wybrałam akurat tą dietę? W moim toku myślenia nie chodzi tylko i wyłączenie o schudnięcie. Nie mam nadwagi (mam 165cm wzrostu i ważę obecnie 58-59 kilo), ale trochę za dużo nazbierało się w środkowych partiach ciała, dlatego chcę się z tym pożegnać :) Drugim i chyba najważniejszym powodem, dla którego chcę rozpocząć dietę jest zmiana mojego sposobu odżywiania, który jest OKROPNY. Mam 18 lat, uwielbiam słodycze i wszelkie słone przekąski. Bywają dni, że rano zjem zdrową kanapkę, a potem żywię się samym świństwem (czyt. chipsy, czekolada, ciasteczka). Oczywiście po takim 'zdrowym' jedzeniu nie mam ochoty na nic więcej...
Metabolizm siada, mimo, że mam 18 lat, problemy z wydaleniem, bóle brzucha... trzeba z tym skończyć!
Forum zawsze pomaga wytrzymać, dlatego zdecydowałam się tu wejść :) wierzę, że mi pomożecie wytrwać w tych 14-stu dniach I fazy. Liczę na Waszą pomoc.
Tak na odchodne: mam na imię Kasia, jestem ze Szczecina, mam 18 lat i w tym roku mam maturę. Głównie umysł ścisły: matma, fizyka etc., chociaż czasami weźmie mnie na refleksję poetycką ;) Uwielbiam tańczyć! Zajmuję się też Ruchem Lednickim, jeśli ktoś wie o czym mówię :)
Na pewno poznamy się bliżej przy dalszym moim zanudzaniu Was... :)
Pozdrawiam cieplutko!
Kasia :)

#2 2007-10-13 11:07:29

Asieczka
Administrator
Reputacja :   80 

Re: Witam :)

Witaj katsue!

Zycze powodzenia i wytrwalosci w dietowaniu. Mozesz liczyc na nasza pomoc i wspracie. Zapraszam Cie na pogaduszki bo panuje tam wspaniala i wspierajaca atmosfera, oraz do wpisywania swojego jadlospisu do rachunku sumienia (to tez ulatwia) wink

Pozdrawiam serdecznie smile

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=87784fc329c609a79.png
Start 23.02.2012
Wzrost 162cm.

#3 2007-10-13 12:25:41

emma1984
Nowy uczestnik
Reputacja :   

Re: Witam :)

Witaj Kasiu!

Dziekuje, za kilka rad w odpowiedzi na mojego posta.. Ciesze sie, ze znalazl sie ktos, kto zaczyna SB w tym samym czasie co ja, szczegolnie ze wzgledu na to, ze samemu byloby bardzo ciezko przechodzic glownie te pierwsze 14 dni.
Trzymam zatem za nas kciuki smile Pozdrawiam... I mam nadzieje - do nastepnego posta smile (np. na pogaduszkach).

Emma.

http://straznik.dieta.pl/show.php/koniczynki.png_samochodzik.png_65_63_58.png

Stopka forum