Dieta South Beach - forum dyskusyjneSouth Beach

Forum dyskusyjne na temat diety south beach (plaż południa).

Nie jeste¶ zalogowany.

#1 2007-01-04 15:21:05

wanilia
Superekspert
Reputacja :   21 

wanilia

to teraz kolej na mnie.. Mam na imie Ewa, lat 21, w tym roku skoncze juz 22... niezamezna ale juz nie moge sie doczekac jak moj chlopak mi sie oswiadczy;) Mieszkam od urodzenia w Lublinie i tu tez studiuje na UMCSie socjlogie - 3 rok - kierunek przyjemny smile ale pewnie tez problem ze znalezieniem pracy bedzie...  poki co pracuje sobie w tv kablowej i kilka dni w miesiacu roznosze ludziom rachunki za telewizje i po takiej robocie nie mam juz sil na inne cwiczenia, gdyz latam 3-4 godziny po schodach wink
Co do zainteresowan to kocham tanczyc, to czy umiem to robic nie wiem, ale w tancu odprezam sie smile w tym roku planuje zapisac sie do jakiejs szkoly tanca by rozwijac swoja pasje.. mam dusze artysty, przez kilka lat malowalam i myslalam ze pojde rowniez na studia artyustyczne, ale odmienilo mi sie,, teraz jedyne co maluje to paznokcie w ciekawe wzorki;) lubie takze sport - trenowalam pilke reczna przez 5 lat, teraz ograniczam sie do jazdy na rowerze, gry z przyjaciolmi w siatkowke itp. no i oczywiscie pilka nozna i skoki - w tym roku wybieram sie po raz czwarty juz do Zakopanego ( za rowno 2 tygodnie hurraa!!!) i kolejna moja milosc - chodzenie po gorach... ach rozmarzylam sie smile

http://www.fit.pl/kalkulatory/straznik_wagi/67/70/60/obrazek_02.png/tlo_10.png

Stopka forum