Dieta South Beach - forum dyskusyjneSouth Beach

Forum dyskusyjne na temat diety south beach (plaż południa).

Nie jesteś zalogowany.

#1 2014-01-03 16:35:59

ann.angel
Plażowicz ekspert
Reputacja :   

Nowy rok, nowa ja:)

Postanowiłam rozpocząć Dietę Southbeach, przede wszystkim dlatego, że źle się czuję ze swoim ciałem. Jeszcze 2,5 roku temu ważyłam 70kg, dzisiaj jest ich o 13 więcej. Nie chcę zrzucać tego na przebytą ciążę - bo mój syn ma już prawie 17 miesięcy więc była masa czasu żeby zrzucić ponadwymiarowe kilogramy. Sama jestem sobie winna, lubię jeść, ba uwielbiam. Niestety w moim menu królował biały chleb, pizza, chipsy i inne tego typu przysmaki. Wyjście do galerii handlowej musiało mieć swój finał w jakimś barze z fast foodem. Wydaje mi się, że to idealna dla mnie dieta (kiedyś byłam na Dukanie -16kg w jakieś pół roku, ale była zbyt monotonna), dużo warzyw, owoców, mięsa. Można z tego cuda wygotowywać. Planuję być miesiąc na 1 fazie, mam doskonałe wyniki, więc wydaje mi się, że nie doznam uszczerbku na zdrowiu. Planuję też ćwiczyć, bo wiem z doświadczenia że przy jakimkolwiek wysiłku fizycznym centymetry lecą u mnie na łeb na szyję smile Co więcej zależy mi na zmianie nawyków żywieniowych, a nie tylko na stracie kilogramów, które za chwila wrócą i dodatkowo przyprowadzą kolegów wink Mam 2 książki Dieta South beach turbo i Dieta South Beach. Mam silną wolę i dużo samozaparcia, a w związku z tym, że podane są dokładne jadłospisy, tym łatwiej mi się będzie trzymać smile
W teorii wszystko wygląda pięknie, zobaczymy jak wyjdzie w praktyce. Pierwszy dzień prawi za mną i nie jest źle, ani przez chwilę nie czułam głodu.
Trzymajcie kciuki smile
Ania
http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=115852c6cff857802.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=858552c80a4a6bbba.png wzrost 173

Stopka forum