Dieta South Beach - forum dyskusyjneSouth Beach

Forum dyskusyjne na temat diety south beach (plaż południa).

Nie jesteś zalogowany.

#1 2008-04-29 11:34:16

Amelka
Nowy uczestnik
Reputacja :   

witam;)

Witam wszytskie zdeterminowane Panie które chcą się pozbyć zbednych kg. Mam na imię Ania, 25 lat obecnie ważę 64kg  przy 156cm wzrostu (wazyłam 67kg) niby wg. BMI w normie ale fajnieby było dojść do wagi 56-58kg tak by czuc się o wiele lepiej we własnym ciele ale co najważniejsze by stracić zbędne centymetry ot co!!!
Biegam ok. 1,8km no niestety obecnie nie codziennie ale za to pracuję fizycznie na budowie, dodatkowo pływam raz w tygodniu ok. 2km. Nie jem słodyczy bo w sumie nie przepadam i mam ogromną nadzieję że osiągnę zamierzone cele, nie koniecznie w ciagu 2-4 miesięcy bo byłoby to niemądre choć mozliwe ale powoli i systematycznie...generalnie nie jestem zwolennikiem szybkiej diety cud bo w to nie wierzę, uważam że najlepszym sposobem jest racjonalne odzywianie na modłe wegetarianizmu. Sama nie jestem wegetarianką ale osobom które naprawdę
chcą schudnać i być zdrowym odradzam spozywanie mięsa wiepszowego w kazdej postaci, ble ble ble... (jestem promotorem zdrowia i to takie małe zbocznienie zawodowe)
Kilka dni temu dostałam prezent - ksiązke przepisy Diety South  Beach no i dlaczego by nie wyprobować?...stąd też moja obecnośc tutaj. Mam nadzieję że przy zachowanieu zdrowego rozsądku wypróbuję coś nowego.

ale sie rozgadałam...pozdrawiam

amelka;)

Ostatnio edytowany przez Amelka (2008-04-29 11:44:29)

,jhkhgktg

Stopka forum