Dieta South Beach - forum dyskusyjneSouth Beach

Forum dyskusyjne na temat diety south beach (plaż południa).

Nie jesteś zalogowany.

#1 2016-01-27 11:46:21

Naina
Plażowicz 3. poziomu
Od: Zgierz
Reputacja :   

Dzień dobry po długiej przerwie

Hej, hej Dziewczyny.
Witam się z Wami ponownie. Długą miałam przerwę, ostatni post napisała pod koniec 2014 roku. Wtedy po dwóch ciążach chciałam wrócić na SB. Chciałam, ale jakoś nie wróciła. Teraz po 3-ech ciążach mam dość dodatkowych kilogramów, wielkiego po ciążowego brzucha i wiecznej ospałości i ociężałości, no i zmęczenia!
Czas odkopać zasady, zaplanować menu, zakupy i wrócić na dietę.
Najbardziej żal mi kaszy jaglanej i owsianki na śniadanie, ale dam radę!
Do lata pora wyplenić zbędne kilogramy!

#2 2016-01-29 12:02:15

soma
Nowy uczestnik
Reputacja :   

Re: Dzień dobry po długiej przerwie

Hej u mnie też długa przerwa. Jestem po 2 ciążach i zaczynam od dziś. Znam tą dietę bardzo dobrze. Juz raz byłam na niej i schudłam sporo. Najważniejsze ze jest to jedyna dieta na której czułam się rewelacyjnie. Zdrowe posiłki 3 razy dziennie i przekąski głównie w postaci kilku orzechów. Po ciąży jakoś nie mogłam zmobilizować się az w końcu stwierdziłam ze czas najwyższy, zycie ucieka a ja nie chcę przejść przez nie jak tłuścioch. Od dawna nie pozuję juz do zdjeć rodzinnych. Tuszę zakrywam pod długimi tunikami. Moja sylwetka ogranicza mnie bardzo, chciałabym wyglądać tak jak kiedyś gdy ważyłam 57 kg, nosiłam spódniczki i szpile. Za kilka dni kończę 36 lat. Przy wzroście 163 mam ok 88 kg. To zabójstwo. Przyłączam sie do ciebie. Od kiedy zaczynasz?

#3 2016-02-02 12:52:14

szaitis
Nowy uczestnik
Reputacja :   

Witajcie
Ja też dopiero zaczęłam od wczoraj. pierwsze próby były przed weekendem, ale w weekend były wpadki. Soma - mam zachowania dokładnie jak Ty. Każdy aparat skierowany na mnie powoduje ucieczkę. Tuniki, szerokie bluzki, buty płaskie - wszystko to z mojej szafie rządzi.
Chcę to zmienić, niedługo wiosna i trzeba będzie zrzucić grube bezpieczne kurtki.
Jest tu gdzieś wątek, że można po prostu pisać sobie jak nam idzie? Nie mogę dopatrzeć się.

#4 2016-02-13 05:56:59

Bogusia
Nowy uczestnik
Od: Szczecin
Reputacja :   
Serwis

Witam, życzę powodzenia w dążeniu do celu :-)

Stopka forum