Dieta South Beach - forum dyskusyjneSouth Beach

Forum dyskusyjne na temat diety south beach (plaż południa).

Nie jesteś zalogowany.

#1 2018-04-25 15:22:36

Maria1717
Nowy uczestnik
Reputacja :   

Kamica nerkowa :(

Witam! Zwracam się do Was, bo już nie wiem, co mam robić. Otóż rok temu przechodziłam przez kamicę nerkową. sad Ból nie do opisania ... sad Jednak moje kamienie były na tyle małe, że mój lekarz powiedział, że żadna operacja nie jest mi potrzebna. Oczywiście dostałam leki przeciwbólowe itd. I faktycznie, po paru dniach wysikałam kilkumilimetrowe kamienie. Postanowiłam, że muszę coś z nimi zrobić, aby problem nie powrócił. Zrobiłam analizę chemiczną. Poszłam do polecanego w internecie urologa, który nic z tymi wynikami nie chciał jednak zrobić, nic konkretnego mi nie powiedział. Ech, szkoda gadać ... sad

Co byście zrobili na moim miejscu?

#2 2018-05-15 11:53:12

sanya
Nowy uczestnik
Od: Trójmiasto
Reputacja :   

Re: Kamica nerkowa :(

Wiem że moja ciocia, któramieszka w Chicago miała keidyś robioną tam analizę kamieni ale nie wiem, jak to wyglądało i czy w Polsce można to robić.
W każdym razie strasznie współczuję sad To jest okropny ból, ja miałam kiedyś chyba tylko piasek, bo bolało niesamowicie, ale nic nie wydaliłam...

"Tyle mamy w sobie zła,
ile widzą inni..."

#3 2018-05-15 14:05:28

Maria1717
Nowy uczestnik
Reputacja :   

O, a możesz dopytać cioci jak to u niej wyglądało? Bo mam wrażenie, że w Stanach to do tego lepiej podchodzą ...

#4 2018-05-15 21:21:39

irmencja
Plażowicz 3. poziomu
Od: Berlin
Reputacja :   

No dobra, moze troche naokolo (bo jestem weterynarzem i wiem, jak sie to robi u zwierzat, a nie sadze, ze u ludzi jest duzo inaczej)... Bierze sie mocz, w laboratorum jest odwirowywany i osad mozna obejrzec pod mikroskopem. Na podstawie tego, jak wygladaja krysztalki (ktory kazdy z nas ma, ale niektorzy maja wiecej jednego rodzaju i wtedy moga sie pojawiac kamienie), mozna z reguly powiedziec, ktory to jest rodzaj kamienia. a wtedy mozna rowniez dostosowac diete.
I ogolnie radze zmienic urologa, ktorys w koncu bedzie umial pomoc, bo to dosc standardowy problem

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=70285afb2fb826e28.png

Stopka forum