Dieta South Beach - forum dyskusyjneSouth Beach

Forum dyskusyjne na temat diety south beach (plaż południa).

Nie jesteś zalogowany.

#136 2012-01-18 05:41:44

brunecia90
Plażowicz ekspert
Od: Południe
Reputacja :   

Re: Wypróbowane ćwiczenia

no i z mojej strony basen!!! wprawdzie nie odchudza, ale pieknie ujedrnia skore calego ciala.

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=97104fcb59c76e36b.png

#137 2012-02-20 11:19:17

digitalbath
Plażowicz ekspert
Od: śląskie
Reputacja :   

Re: Wypróbowane ćwiczenia

Ja mam taki problem, że nie lubię ćwiczyć w grupie. Nie lubię również biegać. Myślałam, że nie ma dla mnie ratunku, ale znalazłam w końcu coś dla siebie, do ćwiczenia w domu. Nie wiem jak z dostępnością w Polsce, ja pożczyłam od znajomej, można też pewnie ściągnąć z internetu nielegalnie hmm

Program nazywa się Hip Hop Abs (wspomniałam o tym w wątku powitalnym) i jest to tak jakby aerobik do muzyki tanecznej. Prowadzi go Shaun T, przesympatyczny facet, który podobno aż do ukończenia szkoły średniej sam był pulpetem, co zwiększa w moich oczach jego wiarygodność smile Ćwiczenia wydają się być banalnie proste (jest kilka części i plan, które części w jaki dzień ćwiczyć) - trochę aerobik, trochę tańca, trochę ćwiczeń wysiłkowych. Efekt jest taki, że po 30 minutach ćwiczeń pot wylewa się litrami, a na następny dzień nie ma zakwasów, więc łatwiej się zmobilizować.

Układy się nie nudzą, bo są szybkie i bardzo zmienne, dodatkowo jeśli jest jakiś układ to na filmie jest pokazane ile minut do końca danego ćwiczenia, a serie są krótkie, dodatkowo prowadzący calusieńki czas gada różne głupoty, więc czas spędzany na ćwiczeniach mija ekspresowo. To też jest ważne, bo jak próbowałam ćwiczyć jogę, to umierałam nie tylko od zakwasów i wysiłku, ale też z nudów... wink

Wprawdzie program obiecuje, że w ciągu miesiąca będziesz mieć sześciopak na brzuchu i nie wiadomo co jeszcze, ale mimo że to bujda, efekty i tak są fajne. Poprawia się kondycja, elastyczność ciała, przy dodatkowym stosowaniu sb chudną poszczególne części ciała, praktycznie wszystkie. Jak na razie, oprócz jeżdżenia na rowerze jest to jedyny program ćwiczeń, który mi pasuje i który mogę z czystym sumieniem polecać.

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=913359972c04223c8.png

Stopka forum